П’ятниця, 17 Травня, 2024

Як працює перша в Україні кіберспортивна офлайн-академія “Windigo Academy”?

У 2018 році у Дніпрі з’явилася перша в Україні академія кіберспорту, що отримала назву “Windigo Academy”. Її вдалося відкрити за підтримки Федерації кіберспорту України (UESF), а розмістили навчальний заклад на базі ультрасучасного ігрового центру “Windigo Arena”, у самому центрі міста. Чим займаються учні академії, і що там викладають, розповімо детальніше. Далі на dnepr-future.

Гра – це спорт

Академія “Windigo” – корисна освітня платформа, без якої не зможе обійтися жоден гравець-початківець, якщо він хоче стати в майбутньому професійним кіберспортсменом. Примітно, що для навчання не має значення професія чи вік, важливо просто набиратися досвіду, рухатися вперед і досягати нових цілей.  

Викладачі академії прагнули прищепити в суспільстві країн СНД правильне ставлення до гри, адже це теж спорт. Якщо у гравцях постійно виховувати дисципліну та усвідомленість, пропагуючи здоровий спосіб життя й правильний підхід до тренувального процесу, вони зможуть стати професіоналами та брати участь у світових турнірах, вважають засновники платформи.

В академії “Windigo Academy” учні отримують унікальну можливість розкрити свій потенціал, але при цьому їм постійно в усьому допомагає професійна команда тренерів. Під керівництвом наставників учні можуть випробувати свої сили у новій сфері кіберспорту, що стрімко розвивається, й досягти бажаних висот. 

До того ж будь-яка ігрова дисципліна передбачає навантаження на увагу, пам’ять, можна тренувати сприйняття інформації. Чим краще людина зможе справлятися з такими навантаженнями, то простіше їй у житті вирішувати поточні повсякденні справи та завдання.

Освітній процес

Звісно, до академії приходять люди різного віку та з різним багажем знань, але кожен отримує можливість стати частиною професійного кіберспортивного середовища, знайти команду однодумців та підтримку.

До того ж, заняття в новому унікальному форматі допомагають виробити навички управління часом, розширити свої можливості та переконатися в тому, що у кожного є потенціал стати успішним кіберспортсменом.

В академії пропонують можливість навчатися у найкращих тренерів України та брати участь у турнірах.

Постійно покращуючи навички гри та взаємодії у команді, кожен може підняти свій рейтинг, а також заробляти, просто граючи. 

У навчальному закладі на постійній основі проводять спільні тренування з командами професіоналів, які беруть участь у міжнародних турнірах.

При цьому учням не потрібно думати про те, який комп’ютер чи ноутбук купити для навчання, адже в приміщенні вже передбачили це питання. Там розмістили ігрові ПК й професійні геймерські крісла.

До того ж академія “Windigo Academy” має фірмові чашки, футболки та інші речі. Учні із задоволенням обирають для себе та купують сувеніри.

Звісно, навчання у сприятливому середовищі допомагає розвитку особистих якостей, корисних звичок чемпіона.

Як розповів на відкритті платформи заступник голови Федерації кіберспорту України Артур Єрмолаєв, “Windigo Арена” – це масштабний інфраструктурний проєкт, пов’язаний із кіберспортом. На 1100 квадратних метрів розташували 180 найпередовіших ігрових комп’ютерних місць. 

У центрі приміщення додали сцену для перегляду, тож створено всі умови для проведення аматорських турнірів. Згодом арена встигла стати хабом не лише для тих, хто полюбляє комп’ютерні ігри, а й для тих, хто мріє вийти на міжнародний рівень та перемагати у світових ігрових турнірах.

Це не дивно, адже інтерес до кіберспорту якраз почав зростати серед українців у 2017-2020 роках. 

Федерація кіберспорту України отримала підтримку з боку громадськості практично одразу після її заснування. 

Одразу після відкриття в академії провели тестовий турнір для всіх охочих, зрештою на нього приїхали 60 команд з усіх міст України, загалом у змаганні брали участь 500 гравців. 

Користь для дітей

Академія пропонує цікаву програму навчання для школярів. Правильний підхід тренерів дає змогу виробити дисципліну, правильну концентрацію уваги, й навіть комунікативні навички та аналітичні здібності. 

У дітей покращується рівень IQ, підвищується швидкість реакції та прийняття рішень. В академії пропонують співпрацю із професійним психологом, а робота в команді передбачає контроль емоцій, особистісне зростання, взаємодію з однодумцями. 

Щоб програма навчання була найефективнішою, її розробили з урахуванням теорії та практики, між заняттями застосовуються різні психологічні методики.

Групи складають викладачі з урахуванням підходу до кожної дитини.

Навчання відбувається у комфортних умовах, а місце розташування академії у центрі дає змогу дістатися до неї без проблем із будь-якої точки міста. 

Звісно, “Windigo Academy” одразу включили до складу Федерації кіберспорту України (UESF), а це означає, що звичайне захоплення комп’ютерними іграми там можна легко перетворити на перспективну високооплачувану професію.

До того ж на “Windigo Арені” почали проводити і соціальний проєкт для дітей, які не мають змоги отримати доступ до такого виду розваг. 

В академії провели VR-квест, куди включили лекції з кібербезпеки для дітей, змагання із робототехніки. Проєкт реалізували разом із благодійним фондом “КІДДО” та IT-школою “Smart”.

Брали участь у змаганнях кілька команд, до кожної увійшли по 10 учасників віком від 10 до 15 років. Діти мали виконувати певні завдання, не лише гратися, а й проявити свої здібності у спортивній робототехніці – збудувати робота сумо та пройти із ним бої. 

Одним із етапів була участь у співтренуваннях з програмування, де необхідно було розв’язати кілька логічних задач за зростанням.

Розвиток індустрії кіберспорту

З кожним роком індустрія кіберспорту продовжує активно розвиватися. Наприклад, у Китаї, Південній Кореї та Японії зірки кіберспорту популярні нарівні із зірками шоу-бізнесу або спортсменами. 

Кіберспортсмен – сучасна перспективна професія, тому навчання у подібних академіях – це не тільки можливість розвивати свої розумові якості та працювати в режимі багатозадачності, а й побудувати успішну кар’єру. До того ж участь у кібертурнірах дає можливість розвивати вміння швидко приймати потрібні рішення. 

Коли людина просто грає у комп’ютерні ігри, її захоплює процес, тоді як кіберспортсмен націлений на досягнення успіху. Успішні компанії залюбки беруть таких співробітників на провідні посади, можна знайти роботу у будь-якій сфері або розпочати власний бізнес.

До того ж у сфері кіберспорту можна працювати не тільки як кіберспортсмен. Навички, які здобувають діти та дорослі у процесі навчання, дають чіткі поняття про кіберспорт, а у перспективі дають можливість працювати за цікавими напрямками: з організації подій, в економіці чи статистиці, сфері менеджменту, журналістики, PR і розробки комп’ютерних програм. Глибоко знаючи змагальні ігри, кіберспортсмен може знайти роботу в ігровій індустрії або ЗМІ.

Після відкриття “Windigo Academy” засновники зазначили, що із часом її філії з’являтимуться в усіх великих містах України, щоб усі охочі могли отримати доступ до такого унікального та цікавого досвіду. 

Працювати або навчатися там зможуть не тільки діти та підлітки, але й дорослі, і кожен обов’язково отримає підтримку.

До того ж у Дніпрі почали проводити й змагання серед кіберспортсменів з різних країн світу, а це можливість не тільки знайти однодумців, але й обміну досвідом. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.