Неділя, 26 Травня, 2024

Бетонні роботи у Дніпрі. Основні особливості

За своїм складом та властивостями бетон – це унікальний матеріал. Його популярність складно переоцінити через пластичність, податливість при змішуванні, завдяки міцності та довговічності при загартовуванні. Жителі Дніпра добре знають, що бетонні роботи потребують певного професіоналізму, знань, умінь та інструментів. Варто більше дізнатися про особливості таких робіт, а також про те, де їх краще замовити.

Види бетонної роботи

Бетонні роботи можна класифікувати за різними критеріями: за складністю, способом виконання або призначенням. Вирізняють такі варіанти за складністю:

 • армопояс – його використовують для посилення стін та перекриття будівель;
 • бетонні сходи. Вони можуть бути монолітними (робляться на місці будівництва) чи збірними (збираються з готових бетонних елементів);
 • бетонні підлоги. Вони бувають вирівнювальними (створюють рівну основу під фінішне покриття) та фінішними (з різних матеріалів);
 • монолітне будівництво, коли бетон заливається безпосередньо на місці;
 • вимощення – бетонна смуга навколо будівлі, призначення якої полягає у відведенні води від фундаменту;
 • стяжка підлоги – бетонна суміш, яку використовують для вирівнювання підлоги;
 • підпірні стіни. Їх використовують для утримання ґрунту або скельних порід. Для підпірних стінок використовують бетон, камінь, інші матеріали;
 • фундамент – основа будівлі. Це може бути стрічковий, плитний, стовповий або пальовий тип.

За призначенням виділяють житлове, промислове чи інфраструктурне будівництво. За способом виконання виділяють трудомісткий ручний спосіб бетонування, а також більш ефективний механізований варіант.

Основні особливості

 1. Змішування – це перший і найважливіший підготовчий етап. Бетонний розчин складається з цементу, води та агрегатів. Отримати розчин можна вручну або за допомогою спеціального міксера. Далі йде бетонне укладання, після чого настає черга гладкої або грубої обробки. Важливо, щоб бетонні роботи виконували максимально акуратно.
 2. Щоб працювати з бетоном та розраховувати на кращі результати, важливо підтримувати поверхню бетону у вологому стані, встановити загородження, враховувати погодні умови. Необхідно дати бетонній стяжці достатньо часу для повного висихання та затвердіння.
 3. Будівництво фундаменту варто довірити професіоналам, які зможуть грамотно оцінити стан ґрунту, а також точно визначити глибину закладання фундаменту. Від якості виконаної роботи залежить надійність та довговічність споруди.

Вибір компанії

Найкращі компанії мають позитивні відгуки реальних клієнтів, які з радістю поділяться своїм досвідом. На офіційних сайтах перевірених та надійних компаній завжди є актуальний прайс. Саме такою вважається компанія «ASTRUM», яка складається з команди справжніх професіоналів. На проведення бетонних робіт компанія має ліцензію та дозвіл на висотні роботи.

Жителі Дніпра, замовляючи послуги в компанії «ASTRUM», зможуть переконатися самі у високій якості, швидкості та безпеці роботи з конструкціями будь-якої складності.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.