Субота, 27 Квітня, 2024

Гурток у місті Дніпро, де навчають програмуванню

Дуже важливо в сучасному світі, щоб діти були всесторонньо розвинені, бо маленькі дніпряни — це майбутнє міста, його розвиток та розширення. Багато батьків хочуть прищепити дитині бажання вчитись, розвивати логічне мислення, самодисципліну, креативність та стресостійкість. Такі якості можна розвинути у дитини, якщо віддати її на гурток програмування. Далі на dnepr-future.com.ua.

Та щоб дітям було цікаво в такому технічному світі треба зважено підходити до вибору тематики гуртка. Варто звернути увагу на один з напрямків, який дуже цікавить дітей — “Робототехніка”. В Дніпрі є великий вибір гуртків саме цього спрямування.

Базові знання та історія робототехніки

Як термін робототехніка з’явилась у 1942 році завдяки письменнику Айзеку Азімову. Примітивна робототехніка пішла ще зі старовини, коли робили рухомі частини тіла статуй богів. Потім з’явились складніші механізми: годинники з фігурками, різні автомати, людиноподібні іграшки. У XX столітті вже виникла сучасна робототехніка.

Джерело: pixabay.com

В період незалежності України було продемонстровано сотні тисяч інноваційних ідей, які мають попит не тільки на українському ринку, а й за межами країни. Робототехніка, зокрема в Дніпрі, швидко розвивається. Її вводять в освітню програму розвитку молоді. Також батьки активно шукають клуби та гуртки IT-освіти в місті. Найбільш цікавить дітей саме робототехніка, бо саме тут можна самому зробити робота й запустити його.

Позашкільне навчання в Дніпрі

Щоб дітям було цікаво навчатись робототехніці, треба обирати гарний гурток. Напрямок один, а от варіантів, де можна навчатись є багато. Популярною в місті є школа “Robocod”, де навчають програмуванню, зокрема робототехніці. Можна почати з осередку молодого покоління embedded-інженерів, які навчають дітей. Таке альтернативне навчання йде з практичним застосуванням знань, замість просто задач у підручнику. Також діти можуть створювати власні стартапи й реалізувати їх. Діти знають базові бізнес-процеси, розуміють власну цільову аудиторію та її потреби.

В Дніпрі також є школа робототехніки, електроніки та програмування “RoboHouse”. Компанія “Дім Роботів” змогла запустити спільно з “Цитрус” унікальний проєкт “Лабораторії майбутнього”. Це екосистема розвитку робототехніки, програмування та штучного інтелекту. В таких хабах вчать дітей робототехніці. Там є все необхідне обладнання для роботи: паяльні станції, 3D принтер, лазерний різак та інші. Навчатись можуть діти від 6 до 16 років, а для кожного з напрямів (“Робоінжінірінг”, “Робомейкерство”) розроблено свою систему навчання. Коли діти пройдуть базові курси гуртка, то напрями об’єднують в загальні групи, щоб вивчати складніші технології.

Підбір гуртка

Як тільки дитина приходить на гурток, то спершу знайомиться з функціями робота, його спрямуванням, далі вчать мислити алгоритмічно. Батькам варто обрати як саме дитина буде навчатись: індивідуально чи в колективі. Для кожної дитини темпи роботи та засвоєння матеріалу є різними.

Джерело: pixabay.com

В комунальному закладі позашкільної освіти “Дніпропетровському обласному центрі науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді Дніпропетровської обласної ради” також функціонує гурток “Робототехніка”. Діти самі конструюють, створюють робочі пристрої та моделі, вивчають знання з інформаційних технологій та електроніки. Для дітей головною метою гуртка є створення власного цікавого та корисного робота. Дітей залучають до STEM-освіти, підвищують мотивацію, зацікавленість до наукових досліджень.

Варіантів вибору гуртків робототехніки в Дніпрі дуже багато. Діти навчаються розробляти, тестувати, удосконалювати й готуватись до великого світу IT. Важливо в сучасному світі, не забирати гаджети у дітей та підлітків, а правильно спрямувати бажання дитини, розглянувши варіант гуртка технічного спрямування. Дуже важливо коректно впливати на молоде покоління, бо діти — фундамент майбутнього.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.