Понеділок, 24 Червня, 2024

Як стати програмістом у місті Дніпро?

Робота програмістом завжди вважалась престижною та високооплачуваною. В останні роки молодь Дніпра все частіше тримає курс на освоєння цієї професії. Також перекваліфіковуються вже й не такі молоді люди, бо освоїти програмування може кожен. Щоб бути фахівцем не треба навіть мати вищу освіту. Далі на dnepr-future.com.ua.

Спершу епідемія коронавірусу, потім війна продемонструвала, що IT індустрія постраждала найменше. Все тому, що програмісти можуть працювати віддалено.

Попит на програмістів

Останнє десятиліття в Дніпрі зріс попит на кваліфіковані кадри програмістів. Стати таким робітником та знайти роботу не важко, бо компанії міста постійно шукають працівників. Для того, щоб бути висококласним спеціалістом навчатись треба постійно, тому що нові інструменти та технології з’являються щодня. Вивчення нового допоможе просуватись кар’єрними сходами.

Джерело: pixabay.com

Варіанти навчань

В Дніпрі є безліч варіантів, де можна освоїти професію програміста. Ці всі варіанти є платними, але дніпряни можуть шукати й безкоштовні курси. Обрати можна від навчання в університеті до курсів програмування. Для тих, хто просто хоче змінити сферу діяльності варто звернути увагу на навчання в комп’ютерній академії “IT STEP”. Такий курс розрахований на поглиблення знань початківцям та можна навчитись працювати зі складними проєктами, тим самим збільшивши свою вартість як фахівця. Такі курси в Дніпрі може пройти кожен.

Для школярів 6-16 років працює не одна школа програмування, зокрема IT школа “СМАРТ”. Це позашкільна освіта, яка направлена на розвиток у дітей цифрової грамотності, поглиблення знань про роботу бізнесу, розвиток навичок спілкування та управління собою. Все це в майбутньому допоможе дітям бути успішними фахівцями в IT сфері. Тут навчання відбувається в малих групах, є теорія та практика, можливість працювати в команді. Також на всіх курсах дітей вчать функціональних можливостей ПК, основам системного адміністрування, освоєнню онлайн-сервісу GOOGL. Діти також отримують навички користування пошуковими системами, кібербезпеки, програмування Pyton.

Дуже подобається дніпрянам очне та онлайн навчання від “ORT DNIPRO”. Це курси для початківців, які хочуть розібратись з програмуванням. Кожен повинен пройти шлях від основ до запуску свого проєкту. Дуже добре, що є домашні завдання, так можна закріплювати вивчений матеріал.

Джерело: pixabay.com

Оскільки Дніпро є мегаполісом, то й можливостей в місті є багато. Це стосується навчання, практики та пошуку роботи. Також з платних варіантів можливе навчання у персональних репетиторів Дніпра. Таких спеціалістів у місті є досить багато, вони пропонують свої послуги на різних платформах. Можливо таке персональне навчання пришвидшить процес входження в професію. Саме з репетитором людина швидше зрозуміє, чи зможе взагалі реалізувати себе в цій сфері.

Особисті якості для роботи програміста

Дніпрянам не варто забувати, що в роботі програміста спеціаліст повинен мати базові якості, які допоможуть йому в роботі. Мова йде про стресостійкість, тому що може трапитись ситуація, коли програміст застрягає в процесі написання коду або код взагалі не запрацює. При цьому треба вміти продовжувати роботу й знаходити помилки.

Також в роботі програміста не можна без креативності, бо процес полягає в тому, щоб бачити проблему під різними кутами й знаходити креативне рішення за допомогою коду. Тобто, здатність розв’язувати проблеми має велике значення. Важлива й самодисципліна, бо програміст зазвичай працює один і часто вдома. Навіть якщо в людини немає робочої зони, то все одно треба бути включеним в роботу.

Також програміст повинен мати логічне мислення, бо треба швидко знаходити відповіді на питання, спокійно розмірковувати, шукати рішення логічним та аналітичним шляхом. Такі якості вирізняють хорошого спеціаліста.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.