Середа, 29 Травня, 2024

Під’їзди бувають гарними: Дніпровська художниця “оживила” житловий будинок

Художниця з Дніпра Тетяна Кочкіна розмалювала під’їзд будинку в 3Д малюнках. Мама двох дітей, будучи в декреті зацікавилася новою технікою малювання – аерографією. Це спосіб нанесення малюнка за допомогою спеціального інструменту. Він розпилює фарбу стисненим повітрям так, що виходить об’ємний і реалістичний малюнок, 3Д модель, пише “dnepr-future.com.ua“.

Побачивши роботи майстрів в інтернеті Тетяна спочатку вирішила пройти онлайн курси. Свої навички вона успішно протестувала у власній квартирі – на кухні і в спальні.  Після квартири вирішила розмалювати під’їзд. У ньому з’явилася кам’яна стіна з дверима у замок, який охороняють озброєні лицарі. Зображення вийшло реалістичним, і здається що на місці малюнка справжні двері – вхід в середньовічну епоху. Ідеї ​​для натхнення Тетяна бере у своїх діток.

На цьому художниця не зупиняється. Раніше вона встигла розфарбувати дитячий майданчик і вхід у під’їзд. Художні поновлення радують як дітей, так і дорослих. Тетяна каже, що до неї звертаються жителі інших будинків з проханнями і пропозиціями прикрасити їх будинки, двори, майданчики. Така творчість до душі сусідам і вони підтримують ідею.

Виявляється, при бажанні і наявності таланту навіть з похмурих під’їздів можна зробити творчий простір і джерело дитячих вражень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.