Середа, 22 Травня, 2024

Рекомендації жителям Дніпра щодо вибору кальяну для дому

Щоб розслабитися, провести добре свій час люди курять кальян. Різноманітність смаків тютюну, густий дим виділяють його серед різноманітних приладів для куріння. Якщо ви перебуваєте в пошуку якісного кальяну для дому або аксесуарів для його куріння, відвідайте цей інтернет-магазин https://amigo-hookah.com.ua/. У його каталозі зібрано величезний асортимент продукції за вигідними цінами.

Критерії вибору кальяну

Отримати справжнє задоволення від куріння ви зможете тільки за умови вибору якісного кальяну. Щоб це зробити, враховуйте такі моменти:

 1. Подумайте, яка кількість людей буде користуватися конструкцією. Чи потрібні вам додаткові аксесуари? Будьте готові, що чим більші розміри має димний прилад, тим вища його ціна.
 2. Обирайте продукцію від перевірених брендів, які зарекомендували себе з позитивного боку.
 3. Матеріал, з якого виготовлена шахта. Найкращий варіант — це нержавіюча сталь, оскільки вона має високу стійкість до появи іржі, дефектів і відмінно протистоїть корозії. Отже, прилад прослужить вам тривалий час. Також важливий діаметр шахти. Легку тягу зможе забезпечити шахта з діаметром 13-15 мм.
 4. Матеріал шланга. Тут потрібно брати до уваги той факт, що продукція з певної сировини має свої особливості. Наприклад, моделі, що складаються з гуми, не прослужать довго, крім цього, при частому використанні ви зіткнетеся з неприємним запахом. Силіконові зразки навпаки — мають високу гнучкість, легко миються і не вбирають у себе сторонніх запахів.
 5. Герметичність конструкції. Ця характеристика особливо важлива. Якщо відбувається витік повітря, то відповідно погіршується тяга, тому стежте, щоб під час з’єднань на деталях були встановлені додаткові гумові ущільнювачі.
 6. Міцність колби. Правильніше віддавати перевагу резервуару, що складається з міцного скла, стійкого до механічних пошкоджень.
 7. Також дивіться на ширину дна (що вища конструкція, то ширшим має бути дно для забезпечення стійкості).

Якщо самостійно не вдається підібрати кальян, то не соромтеся звертатися до фахівців інтернет-магазину “Amigo Hookah Shop”. Кваліфіковані менеджери проконсультують і нададуть допомогу у виборі.

Правила куріння кальяну

Існує кілька моментів, які дозволять зробити процес куріння кальяну приємним.

 • У приміщенні, де ви будете палити повинна стояти потужна витяжка, якщо ж це вдома, то відкрите вікно.
 • Використовуйте тільки перевірені, якісні тютюни, що мають акциз і знак якості. Не намагайтеся заощадити на купівлі начинки. Краще переплатити, ніж придбати підробку, яка може завдати шкоди на здоров’я.
 • Завжди стежте за чистотою кальяну, користуйтеся одноразовими мундштуками. Якщо ж у вас є персональний, то слід його регулярно мити.
 • Не куріть на голодний шлунок. Пийте якомога більше води та чаю у процесі куріння. Відчуття сухості в горлі не повинно з’являтися.
 • Кладіть у чашу тютюн до повного забивання.
 • Розігрівайте вугілля повністю, до почервоніння з усіх боків. Якщо не прогріти його до кінця, то ви зіпсуєте паління тим, що відчуватимете неприємний смак.

Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете придбати хороший кальян і курити його з великим задоволенням. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.