Субота, 20 Квітня, 2024

Отримати COVID-сертифікат допоможуть у ЦНАП Дніпра

У всіх жителів Дніпра, які отримали другу дозу вакцини від COVID-19, але не змогли самостійно підтягнути зелений сертифікат у додатку «Дія», або виникають негаразди с генерацією довідки – тепер є можливість звернутися до центрів надання адміністративних послуг за допомогою щодо отримання COVID-сертифікату. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Віднедавна в Правобережному ЦНАП запрацювали команди для надання підтримки програми «Дія». Для працівників територіальних центрів провели навчання, тепер кожен може розповісти про види сертифікатів та як їх отримати, або допоможе визначити помилку генерування.

У ЦНАПі завіряють, процедура підтягнення документа дуже проста

Начальниця відділу ЦНАП Лівобережний Ліна Цумер розповіла про порядок дій працівників у разі звернення громадян по допомогу у даному питанні. Спочатку потрібно зайти на портал державних послуг «Дія», підтвердити особу, при цьому обов’язково дати згоду на обробку персональних даних з електронною системою охорони здоров’я, увійти в особистий кабінет і допомогти згенерувати сам COVID-сертифікат. Якщо все зроблено вірно, то при відправленні запиту всього через кілька хвилин з`явиться сертифікат.

Від приходу до ЦНАПу і до регенування та отримання COVID-сертифікату затратиться часу не більше 15 хвилин, після чого кожен бажаючий при зверненні за допомогою отримає необхідний документ в електронному вигляді в додатку «Дія».

Але в територіальному центрі визнають, що гладко буває не кожен раз. Люди інколи стикаються з більш серйозними труднощами, зокрема з помилками при занесенні персональних даних особи. Деякі пункти допомагають виправити безпосередньо у ЦНАПі, але тільки ті, у яких є доступ у «Дії».

Трапляються випадки невідповідності даних у «Дії» з даними медичного реєстру, помилка в літері назви вулиці, в статі людини, даті народження. Всі ці дані може виправити тільки лікар.

Створення програми пунктів підтримки програми «Дія» ініціювало Міністерство цифрової трансформації, але таку ініціативу одразу ж підхопили і у Дніпрі. Вона запроваджена та активно працює – більше двох місяців.

Поки що таку консультацію жителі міста Дніпро можуть отримати лише в Правобережному ЦНАПі, однак програму заплановано невдовзі поширювати. Поставлено за мету запровадити надання такої послуги і в центрах вакцинації, але коли? Наразі про дату старту не повідомляють!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.