Понеділок, 27 Травня, 2024

У Софіївській спортивній школі реконструюють стадіон

Велике будівництво президента України Володимира Зеленського дійшло і до Софіївки. Тут відновлюють стадіон дитячо-юнацької спортивної школи. Будують сучасне футбольне поле, бігові доріжки і площадку для баскетболу. Далі на dnepr-future.

У Дніпропетровській області створюють комфортні умови для заняття фізичними вправами дітьми. За проектом Великого будівництва президента, у Дніпропетровській області відбуваються капітальні ремонти спортивних стадіонів.

Софіївський стадіон був побудований ще більше 60 років тому, і ця реконструкція стала першою після стількох років. Всі жителі Софіївки з нетерпінням чекають завершення робіт на стадіоні.

Команда Софіївки зараз займає перші місця на змаганнях, і для розвитку далі, стадіон буде тiльки позитивно сприяти.

Футбольне поле буде з штучним газоном. Особливо дуже раді реконструкції – юні футболісти. Вони розповідають, що давно мріяли проводити свої міні-тренування на футбольному полі, а не на твердому покритті дороги, бо при падінні на тверду поверхню можно легко себе поранити, або нанести невеликі пошкодження, а з новим же футбольним полем такого не буде.

Навколо футбольного поля будуть стояти бігові доріжки, а біля них – площадка з баскетболу. Зараз продовжують проводити будівельні роботи з біговими доріжками, де буде наливне резинове покриття. Діти зможуть на них займатись будь-якими фізичними вправами, наприклад бігати, стрибати і так далі.

В Софіївській спортивній школі зараз навчається приблизно 150 дітей, при чому в школі є і інші гуртки: черлідінг, важка атлетика, кікбоксинг. Тому, як повідомив директор, зможуть приєднати до занять спортом ще більше дітей.

На оновленому стадіоні поставлять трибуни для глядачів, місць буде приблизно для – 400 глядачів. Перший ряд буде зручним для людей з інвалідністю, біля стадіону встановлять парковку для авто. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.