Неділя, 26 Травня, 2024

Дві 16-поверхові вежі: де у Дніпрі з’явиться новий житловий комплекс?

За даними сайту ЛУН за 2021 рік у Дніпрі будується найменше житла.

На першому цьогорічному засіданні містобудівної ради підняли питання будівництва нових житлових комплексів. Архітектори пропонували свої проєкти як вирішення дефіциту житла в нашому місті. Більше на dnepr-future.com.ua.

Одним із них став проєкт під назвою “Неосфера”. Новий житловий комплекс із двома 16-етажними вежами розташовуватиметься за адресою вул. Велика Дієвська, 28-н. Особливістю стане незвичайна форма будівель, які нагадуватимуть портал.

Проєкт представив Олексій Образцов – засновник та головний архітектор в архітектурному бюро АрхОбраз. У 2020 Олексій завоював Гран-прі Інтер’єрної премії Interium Kiff. Під його керівництвом АрхОбраз спроєктували безліч будівель у Дніпрі, серед яких ТРЦ Славутич, бізнес-центр Фабрика, бізнес-центр Трипільський та інші.

Олексій розповів, що зараз на перехресті вулиць Кондратюка та Великої Дієвської немає інфраструктури, тут розташовані стоянки та магазини. Архітектор пропонує побудувати тут житловий комплекс, із двома 16-етажними будинками. Тут розташовуватиметься 389 однокімнатних квартир. Прибудинкові території озеленять, також буде доступний паркінг. Поруч із ЖК передбачається будівництво торгового центру.

Після питань від членів ради проєкт було схвалено.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.