Четвер, 28 Березня, 2024

Всі переваги ґрунтових гербіцидів та де їх придбати у Дніпрі

Головне завдання будь-якого аграрія – забезпечити оптимальні умови для розвитку сільгоспкультур. При цьому бур’яни всіляко перешкоджають зростанню культурних рослин, знижуючи їх урожайність, відповідно, у боротьбі з ними усі засоби хороші.

У цій статті ми розглянемо, як грунтовий гербіцид допомагає позбутися дикорослих рослин і де такі препарати продають у Дніпрі.

Чому без гербіцидів у сільському господарстві не обійтися?

Сьогодні ринок сільгоспкультур рясніє сортами, здатними конкурувати з бур’янами у боротьбі за виживання. Однак сегетальна рослинність не здається без бою та істотно погіршує врожайність, завдаючи особливо великої шкоди культурним рослинам на ранніх стадіях розвитку, коли у них формуються генеративні органи.

Тому сусідство з бур’яном, що забирає для своїх потреб поживні речовини та вологу, негативно позначається на якості врожаю. І тут найкращий спосіб боротьби — ґрунтові гербіциди, що використовуються до або після посіву насіння.

Як працюють гербіциди?

Потрапивши у ґрунт, ці речовини створюють так званий “грунтовий екран”, досягаючи рівня якого основна маса дводольних та злакових бур’янів гине.

Безумовно, через деякий час вони з’являються знову, але цей метод дозволяє відстрочити появу бур’янів до 30 днів і, відповідно, пережити культурним рослинам критичний період формування.

Особливості застосування та переваги гербіцидів

Використання хімічних препаратів для знищення бур’янів потребує знання правил їх застосування. Зокрема, розуміння, скільки давати гербіцидів з урахуванням специфіки ґрунтів.

Так, “легкі” ґрунти вимагають мінімальної кількості “хімії”, а для “важких” потрібна максимальна норма, яку визначається обсягом опадів у поточний період та коефіцієнтом розчинності гербіцидів.

Коли вносять препарати, які знищують бур’яни?

  • до посіву культури;
  • після посіву, на зволожений ґрунт;
  • одночасно із посівом;
  • за кілька днів до появи сходів.

Завдяки такому підходу бур’яни гинуть у процесі зростання або їх розвиток сильно сповільнюється.

Крім того, гербіциди залишаються в грунті й ефект їхньої присутності позначається на наступних “хвилях” появи бур’янів.

До переваг гербіцидів також слід віднести те, що їхня активність залежить від кількості вологи в ґрунті, відповідно, цю активність легко регулювати.

аким чином, вносячи ці препарати одночасно з посівом культури або при добриві ґрунту, ви заощаджуєте масу часу та сил, що витрачаються на прополювання і отримуєте відмінний урожай, а значить, усі фінансові витрати на гербіциди окупляться у підсумку багаторазово.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.