Середа, 29 Травня, 2024

15 відомих IT-компаній Дніпра

IT-сфера є однією з найпопулярніших у нашому місті. Які місцеві та міжнародні компанії найбільш відомі – дізнаєтесь у нашому матеріалі на dnepr-future.

DataArt

Компанія займається аутсортингом та розробляє програмні програми. Спочатку була заснована у США, у 1997 році. У 2007 році набула статусу «Золотого сертифікованого партнера Microsoft».

У 2011 році активно вливається в український ринок, відкриваючи офіс у Києві, а надалі у Дніпрі та Харкові.

Штаб складає близько 1900 українських розробників. Мають футзальну команду та корпоративний клуб для бігунів. Всередині команди співробітники можуть дякувати один одному та обмінювати очки на різні сувеніри. Також вони готові навчати англійської своїх співробітників.

OWOX

Заснована у 2002 році. Займаються розробкою у сфері цифрової економіки, спеціалізуються на розвитку “Google Analytics 360 Suite” та розробці різних сервісів за допомогою технології “Google BigQuery”.

У Дніпровському офісі працює близько 100 програмістів. Щорічно у нашому місті проводять конференцію “HOWWEDOIT”. На ній зустрічаються бізнес-аналітики та розробники. Ціль – обмінятися досвідом у сфері розвитку продукцій IT.

Працівники мають можливість працювати віддалено та переходити в інші відділи компанії. Навчають новачків, а всім співробітникам оплачують спеціалізовані курси та конференції, а за бажанням працівників від компанії можна ходити до спортзалу чи брати участь у марафонах.

Мають три сервіси: BI Attribution, BI Pipeline та BI Smart Data.

TapMedia

Існують із 2015 року. Головні офіси знаходяться у Харкові та Одесі, але мають представництво і у Дніпрі. Надають послуги та продукти у сфері мобільної реклами та цифрового маркетингу. У компанії працює близько 200 осіб. Для співробітників є гнучкий графік та оплачувані курси. Відкрили власну академію мобільного маркетингу «Мобіліонер». Навчатися можна безкоштовно, а найкращі випускники стають програмістами компанії. На їхньому рахунку вже понад 200 стартапів.

eSputnik

Історія компанії розпочинається з 2012 року. Працюють у сфері автоматизації маркетингу, директ-маркетингу, наприклад, допомагають компаніям в email-розсилках, sms, з соціальними мережами для своїх клієнтів. Розробили кейси у різних сферах: АЗС, Фастфуди, електронних книг, спорті, мобільного зв’язку та інших.

Працюють у штабі понад півсотні людей. Співробітники беруть участь у професійних IT конференціях в Україні та за її межами. У компанії регулярно проводять івенти для згуртування своєї команди.

Wix

Популярна продуктова компанія. Відкрила офіс у нашому місті у 2012 році. Займає 2 поверхи однієї з офісних будівель. Дивно, але в офісі немає зони для рецепції. Окрім робочих місць є зона для розробників і знаходиться простір для відпочинку.

Робочі приміщення являють собою невеликі кімнати та встановлена ​​плазма для відеодзвінків. Також є просторна переговорна та акваріум. Ще окремо можна сказати про триметрову зелену стіну, що додає незвичайності.

OpenDataBot

Засноване у 2016 році. Починаючи з того року, компанії змогли автоматизувати свої дані з державними даними. Офіс знаходиться у Дніпрі, працює 10 розробників. Керівництво оплачує своїм працівникам курси. Надає українцям доступ до державних даних. Доступні сповіщення про суди, борги, перевірка даних для захисту від шахраїв, перевірка нерухомості та транспорту за допомогою різних IT-серверів.

Сервісом користується близько 750 тисяч українців.

Poster

Продуктова ІТ-компанія. Вони розробляють хмарну систему обліку для ресторанів, кафе та магазинів. Ціль – спростити ведення бізнесу для підприємців. З їхньою допомогою чимало ресторанів Дніпра та Києва змогли вести облік даних.

Офіс знаходиться в нашому місті, де працюють близько 160 осіб. Для співробітників проводять курси англійської мови з носієм мови. Для працівників немає чіткого графіка, не ведеться початок та кінець їхнього робочого дня. Що цікаво, було розроблено корпоративний бот для зустрічі двох рандомних співробітників.

Yalantis

Одна з найвідоміших аутсорсингових компаній Дніпра. Допомагає створювати бізнесу проекти, за допомогою яких компанії матимуть змогу зростати.

Офіс знаходиться у нашому місті, також є можливості для роботи у віддаленому режимі. Просувають свої продукти в Європі та США.

Мають футзальну команду, власні курси з англійської, клуб для дискусій. Проводять різні майстер-класи з продажу, ораторського мистецтва, медичної допомоги, самооборони, і звичайно ж, з розробок. З мінусів – сайт компанії є тільки англійською.

Fintech Band

Одна з найвідоміших компаній завдяки своєму проекту Monobank, який став першим мобільним банком в Україні і зміг конкурувати з Приватбанком. Користувачам сподобалося, що нікуди не треба їхати та карту можна оформити онлайн.

Власниками стали колишні керівники Приватбанку, які були змушені піти після його націоналізації. Займаються розробками ІТ-послуг для українських та міжнародних банків. У компанії працюють 200 працівників. Як і у багатьох, робочий графік – гнучкий. Якщо співробітник переробляють, то йому цей годинник оплачує. Часто проводять семінари та майстер-класи та курси з англійської мови.

Luxoft

Міжнародна компанія відкрила свій офіс у Дніпрі у 2007 році. Працюють майже 4000 людей. Вони займаються розробкою програмного забезпечення та формують цифрову стратегію. Пропонують технологічні рішення для фінансів, туристичного та готельного бізнесу, автомобілебудування, охорони здоров’я, біотехнології, телекомунікацій та медіасфери.

Здобули безліч світових премій. Для співробітників працює велика кількість програм, а працівники мають доступ до корпоративної бібліотеки.

SoftServe

Займаються консалтингом та розробкою програмного забезпечення. Працюють у сфері медіавиробництва, фінансів, сільського господарства, автомобільної промисловості.

Для навчання співробітників компанія заснувала свій університет, де навчає технічній (комп’ютерна грамотність, веб-дизайн тощо), мовній та бізнес-школи. Також є різні програми професійної сертифікації, лідерства та коучингу. Має власний коворкінг. Усього працює у компанії близько 13 000 працівників.

Uklon

Розробляють мобільний онлайн-сервіс для замовлення таксі, засноване у 2010 році. Його розробив Дмитро Дубровський у 22 роки.

Офіси знаходяться у багатьох великих містах України. У компанії семигодинний робочий день. Кожен співробітник може пропонувати свої ідеї щодо розвитку продукту.

З плюсів можна відзначити зручність програми, а з мінусів те, що ціна таксі буває різко підвищується за короткий час. Входить до списку 30 найкращих стартапів за версією Forbes.

Ciklum

Міжнародна компанія займається у сфері аутсорсингу та аутстафінгу. Допомагають створювати цифрові рішення для бізнесу у різних країнах.

Проводять для своїх працівників багато зустрічей, семінарів, тренінгів. Доступні ігрові кімнати та зони відпочинку.

Sigma Software

Займаються IT-консалтингом та сервісною підтримкою продуктів, надає захист від кібератак. Це українсько-шведська технологія. Входить до 100 найкращих IT-компаній усього світу. Для того, щоб влаштуватися на роботу, потрібно пройти три співбесіди.

Oracle

Займається у сфері систем управління базами даних та ERP-системи. В українських офісах працює близько 500 осіб. Якщо у якомусь закордонному офісі з’являється вакансія, то перспективний молодий український розробник отримує шанси спробувати себе там.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.