Четвер, 19 Вересня, 2024

В Дніпрі зупинили роботи щодо реконструкції Севастопольського парку

В листопаді минулого 2021-го року розпочалися роботи із реконструкції Севастопольського парку. Проте із початком повномасштабної війни на території України, реконструкція дніпровського парку призупинилась, пише dnepr-future.com.ua.

Згідно із проєктом реконструкції міського парку, планувалося з початку прокладати мережі комунікації, водо-поливні системи, реконструювання дитячих та спортивних майданчиків території та оновлення вхідної групи. Планувався розподіл парку на підзони – спортивно-рекреаційний (в нього входили б майданчики для дозвілля дітлахів за різним напрямом спорту) і історично-меморіальний (в нього входили б фігури відомих людей історії України). Проте на цей час реконструкція поставлена на паузу. 

В чому причина зупинення реконструкційних робіт?

Як повідомлялося Дніпровською міською радою, пов’язано це із внесеними змінами від уряду – до постанови №590 були додані обмеження, тож через них стало неможливим продовження капітальних ремонт (реконструкції) парку. Під час воєнного часу можливі лише прості роботи у напрямку благоустрою – це вчасне косити траву, висадження клумб, приведення до ладу дитячих майданчиків.

Поки виконано лише ті етапи, які дозволені у час війни – покосили траву всією територією та периметром прилеглих частин Севастопольського парку, була підрізана поросль, прибрали від сміття парк.

 В Севастопольському парку ті безробітні, які вчасно зареєструвалися у центрах зайнятості, матимуть можливість додатково підзаробити грошей. Вони будуть брати участь у громадських роботах (прибирання парку, видалення бур’янів, формування клумб, поливання рослин). Мінімальною заробітною платню буде 6500 гривень. 

Джерело фото: https://ua.igotoworld.com/

Севастопольський парк – справжній пантеон Дніпра!

Севастопольський парк є унікальним меморіальним парком міста Дніпро, а також справжнім міським пантеоном. На Севастопольському некрополі, який 1955-го року на честь сторіччя героїчного захисту Севастополя був зробленим міським культурним парком для дозвілля, поховані учасники війн за цю територію, які були звичайними мешканцями міста.

Під час війни у Криму весь Дніпропетровський район, а тоді ще Катеринославський, став найважливішим стратегічним об’єктом для проведення військових подій. Саме Катеринослав став кордонною областю на шляху до півдня країни (до Криму). Тут же й заснували пам’ятку-меморіал, а навколо неї звели Севастопольський парк.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.