Вівторок, 16 Липня, 2024

На ж/м Північний відкрили новий сквер біля Будинку Культури

На житловому масиві Північний, що у Самарському районі, відкрили новий сквер по вулиці Липовій, що біля Будинку Культури. Тут вже прикрашена новорічна ялинка і присутня атмосфера свята, пише dnepr-future.com.ua.

У сучасному сквері присутні паркові доріжки, дитяча зона відпочинку, воркаут-комплекс, спортивні тренажери і багато зручних лавок з освітленням.

Головний ініціатор оновлення скверу на ж/м Північному – народний депутат Дмитро Кисилевський. Він розповів, що завдяки присутності ефективного взаємозв’язку між містянами та владою країни, будівництво цього комплексу стало можливим. Жителі жилого масиву також взяли участь в оновленні комплексу – тут восени відбулась посадка саджанців дерев самими мешканцями району. Вони посадили більш, як 50 дерев біля майбутнього комплексу.

Дмитро Кисилевський зміг залучити до будівництва гроші із державного бюджету. Вони стали поштовхом для реальної можливості, щоб було встановлено тісний зв’язок між місцевим підприємством та містом. Обласна адміністрація міста взяла на себе половину усіх витрат будівництва, мерія Дніпра встановить камери відеоспостереження, а компанія «Інтерпайп Втормет» відновила дорогу поблизу скверу та чудово прикрасила територію до свята. А місцеві жителі висадили саджанці дерев. Кожен вклав свої зусилля у цей новий сквер.

Оновлення скверу відбувалось за гроші державного бюджету та обласної адміністрації. Загальна вартість будівництва – 10 мільйонів гривень, з яких 5 мільйонів залучив Дмитро з державного бюджету, а інші 5 мільйонів були виділені обласною адміністрацією Дніпра. За допомогою дій губернатору Дніпропетровської області Валентина Резниченко, гроші були передані місту для другого етапу будівництва нового скверу на жилому масиві Північний. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.