Середа, 29 Травня, 2024

З Дніпра до Харкова запускають швидкісний поїзд

«Укрзалізниця» планує запустити сучасний швидкісний поїзд, який об’єднає два великих міста, а саме: Дніпро і Харків. Дану інформацію повідомили в самому акціонерному товаристві. Рух залізничного транспорту за таким маршрутом надасть можливість жителям цих та інших населених пунктів (Лозова, Синельникове, Павлоград) оперативно добиратися до обласних центрів, пише dnepr-future.com.ua.

Прогнозується, що поїзд з точки «А» в точку «Б» буде перевозити бажаючих всього за три з половиною години. Правда, поки курсування електротранспорту буде носити лише тимчасовий характер – всього два тижні. Так, склад вагонів стане на колії перед Великоднем 29 квітня, а в останній рейс відправиться 15 травня. Причина в тому, що представники «Укрзалізниці» не впевнені в його рентабельності, тому за цей час вони будуть вести статистику продажу квитків.

Маршрут і час вказані нижче. Яка ж вартість – поцікавляться пасажири. Отже, якщо вам не принципово в якому класі добиратися з Харкова в Дніпро, то мінімальна ціна квитка складе 134,28 грн (другий клас), віддаєте перевагу вагонам першого класу, тоді готуйтеся дістати з кишені 199,36 грн. У зворотному напрямку квиток у другому класі обійдеться в 136,42 грн, в першому – 202,81 грн.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.