Неділя, 26 Травня, 2024

Сквер у Дніпрі буде носити ім‘я ведучого свят

Один з дніпровських скверів буде перейменовано. Рішення було ухвалено більшістю голосів депутатів міської ради, а подано з боку небайдужих городян, розповідає “dnepr-future.com.ua“.

Який зі скверів?

Сквер з новим іменем розташований біля проспекту Петра Калнишевського. Оновлення назви зони відпочинку було ініційовано групою городян, що зібрали кількісні підписи.

На честь кого?

Паркова зона віднині буде носити ім‘я відомого дніпровського ведучого свят та організатора розважальних заходів Олександра Усачева. Перейменування буде носити меморіальний характер, таким чином дніпряни вшанують пам‘ять Олександра, що загинув шістнадцятого лютого дві тисячі двадцятого року, потрапивши під автомобіль Audi на Слобожанському проспекті. Під час аварії ушкодження отримала його чотирирічна донька, за життя якої потім боролися лікарі, а сам Олександр загинув. Загалом, у аварії постраждали три пішохода, що сталося з третьою жертвою нещасного випадку – невідомо, але після аварії вона знаходилась у стабільно тяжкому стані.

Відгуки

Знайомі та клієнти Олександра відкликаються про нього як про порядну, чесну, життєрадісну та  неймовірно творчу людину, що повністю віддавала себе публіці та рідним. 

Подробиці

Водій, що був за кермом автомобіля, збив трьох пішоходів, намагаючись уникнути переслідування з боку національної поліції.

Дніпряни оформили петицію до депутатів щодо розслідування та розшуку винного. Загалом зібрали близько однієї тисячі підписів. Депутат Дніпровської обласної ради взяв на себе ведення розслідування, пообіцявши городянам довести його до кінця.

В цьому полягає жахлива тенденція – щоб діло розслідували, потрібен патронаж певного високого чиновника. Поліція дотепер утрималася від будь-яких коментарів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.