Вівторок, 18 Червня, 2024

У Дніпрі 5 шкіл виграли капітальний ремонт для учительських кімнат

Департамент гуманітарної політики ДМР підбив підсумки конкурсу, в рамках якого обирали школи Дніпра, де буде проведено капітальний ремонт учительських, пише dnepr-future.com.ua.

На початку січня департамент запустив конкурс, у якому кожен заклад загальної середньої освіти нашого міста міг виграти капітальний ремонт в учительській кімнаті.

З усіх шкіл міста взяти участь у конкурсі вирішили 36 закладів. Для участі потрібно було зробити відео про колектив та про саму вчительську кімнату. Ролики були завантажені на YouTube канал департаменту. На відео вчителі та учні показали усі свої креативні здібності. Дехто навіть зняв цілий короткометражний фільм у шпигунському стилі.

Конкурс проходив у два етапи. На першому етапі потрібно було обрати відео своєї школи та натиснути лайк під ними. На другому етапі, у який пройшла 21 школа, потрібно було проголосувати за свою школу у Telegram канал департаменту.

СЗШ №54, СЗШ №69, НВК №42, СЗШ №19, СЗШ №32 отримали найбільшу кількість голосів. У коментарях під дописом зі списком переможців багато користувачів скаржаться на нечесність конкурсу, говорячи що дехто зі шкіл накрутили голоси.

Департамент гуманітарної політики пообіцяв, що це не останній конкурс для закладів освіти. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.