Середа, 17 Липня, 2024

Понад 20 автобусних зупинок Дніпра буде оновлено

23 листопада було опубліковано тендер, суть якого у реконструкції 22 автобусних зупинок у місті Дніпро. На цю ініціативу виділили 9 862 959,60 гривень, замовником стало комунальне підприємство “Транспортна інфраструктура міста”. Закінчити роботу мають до початку літнього сезону, а саме до 31 травня наступного року. Мінімальний поріг зниження ціни становить 49 314,79 гривень. Далі на dnepr-future.com.ua.

Перед початком реконструкції, робітники зруйнують старий шар асфальту, а також кіоски, що заважають реконструкції. Після підготовки буде закладено новий шар із тротуарної та тактильної плитки, друга спеціально для незрячих. Також буде замінено бордюри, дорожні знаки та з’являться нові урни. Крім перерахованого вище зупинки обладнають навісами, навіть якщо навіси були їх замінять на більш актуальні.

Для людей з інвалідністю зроблять пандуси та огородження з поручнями, їх наявність досить спростить пересування по зупинці. З метою безпеки також поставлять болларди, які матимуть змогу зупинити транспорт від неправомірного наїзду на громадян. Зупинки з’являться у всіх районах, крім Новокодацького району.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.