Субота, 20 Квітня, 2024

В Дніпрі анонсовано новий проєкт захисту неба

В Дніпрі було створено новий проєкт захисту неба – все для того, щоб нашими захисниками було легше знищувати безпілотні літальні апарати російських військових. 

Місто спільно із бізнесом здійснює модернізацію зброї для ЗСУ, все для того, щоб ворожі цілі були, як на долоні. Мова йде про закупівлю сучасних автомобілів, планшетів, прицілів та кулеметів. На днях були виконані тестування нового обладнання на прикладі знищення ворожих “шахедів”. Далі на dnepr-future.

Тестування нового обладнання

Під час проведення військовими тестування нового обладнання, у небо було запущено імпровізованого “шахіда”. Тепер наведення на ціль стало швидшим та точнішим. Все завдяки тому, що здійснено оновлення та модернізація техніки.

Начальник штабу регіонального управління зазначив, що російською федерацією постійно ведеться застосування в бік місцевих підрозділів ракет та “шахедів”. Під час тестувань було здійснено відпрацювання вогневих вправ щодо знищення ймовірного противника у небі. Військовими робиться все можливе, щоб захистити небо над містом Дніпро та Дніпропетровською областю.

Сучасні великокаліберні кулемети та зенітні гармати оборонці встановили на вантажівки та пікапи, які місто регулярно передає для оснащення. Озброєння також оснастили прицілами, старлінками та спеціальними приладами, за допомогою яких спрощується огляд неба у нічний період доби. 

Начальник управління підготовки повітряного командування “Схід” Віталій зазначив про те, що експеримент виявився позитивним та планується застосування в подальшій роботі. Таким чином з’явиться можливість не застосовувати зенітно-керовані ракети, вартість яких достатньо висока та більш необхідна для знищення крилатих ракет та інших повітряних цілей.

Джерело фото: https://www.facebook.com/profile.php?id=100002157183088

Завдяки комплексному озброєнню стало легше відстежувати ворога, а отже – відкривати більш точний вогонь по ньому.

Про новостворену ініціативу захисту неба від мера міста Дніпро Бориса Філатова

Мер міста Дніпра Борис Філатов зазначив, що автівки та вантажівки були придбані за кошти приватного бізнесу, а також за кошти місцевого бюджету. Очільник додав, що тільки при згуртованості та об’єднанні зусиль можлива перемога. Вкотре Борис Альбертович закликає всіх небайдужих містян по можливості підтримувати наших захисників-оборонців – кожен чим може: морально, ідеями або грошима. Гуртуючись всі разом, крокувати до перемоги швидше.

Міською радою також виділено ще 18,5 мільйонів гривень, які виплатять військовим частинам Збройних сил України.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.