Середа, 29 Травня, 2024

Як у Дніпрі готують цвинтарі до поминальних днів?

До поминальних днів на початку травня в Дніпрі готують усі кладовища: прибирають всю територію та вивозять сміття, яке накопичилось за зимовий період. Більше на dnepr-future.com.ua.

Представник КП «Міська ритуальна служба», головний інженер Руслан Данилкін у своєму щорічному звітуванні повідомив, що наразі на балансі даного підприємства знаходяться 43 кладовища по всій території нашої області із загальною площею для наведення порядку – орієнтовно 500 гектарів.

Згідно звіту щодо виконаних робіт підприємством був виконаний цілий ряд запланованих пунктів до поминального тижня, а саме: відновлення, а також встановлення нового огородження, видалення порослі, сухого гілля та дерев, викос трави, прибирання сміття, наведення ладу, ремонт під’їзних автошляхів, а також доріг безпосередньо на цвинтарях. Додатково встановлюються майданчики для централізованого збирання всього сміття з кладовища.

Також заплановано на поминальні дні організовувати доставку питної води на ті кладовища, де немає центрального водопостачання.

Усіх Дніпрян представники комунального підприємства закликають не викидати сміття на проїжджу частину поряд з кладовищем або на захаращені могили поряд. Також просять про надання пріоритету живим квітам для померлих родичів аніж шкідливим для навколишнього середовища пластиковим виробам.

Заступник Дніпровського міського голови Михайло Лисенко в одному з інтерв’ю закликав городян не приносити до кладовищ їжу та штучних квітів. На його думку, краще ніж їжа, штучні квіти та алкогольні напої для померлих родичів стане – молитва!

Зокрема представник влади наголосив, що з початку війни в Україні 24 лютого з сектору комунального господарства області за власним бажанням пішли захищати свою Батьківщину приблизно 35-40%. Це чоловіки, які раніше працювали водіями, операторами екскаваторів та бульдозерів. Поки ці робітники воюють на фронті та захищають наші землі, на їх місці тимчасово працюватимуть переселенці. Протягом двох тижнів заплановано закрити всі вакантні місця та посадити людей за всі транспортні засоби підприємства.

Відповідальність за продаж пластикових виробів?

Михайло Лисенко завірив, що сектор комунального господарства буде справлятися з поставленими задачами на 100%. Це не буде так ефективно, як минулого року, але представники влади міста разом з працівниками докладуть максимальних зусиль для отримання найкращого результату в умовах війни.

Цьогоріч також буде патрулюватиме інспекція. За торгівлю пластиковими виробами підприємців на перший раз очікує – попередження, на другий раз – вилучення усієї шкідливої пластикової продукції.

Про додатковий транспорт на поминальні дні

За словами заступника Дніпровського міського голови Михайла Лисенка, маршрути додаткового транспорту, який курсуватиме на поминальні дні в цьому році кардинально не зміняться. Всі маршрути будуть збережені в цьому році, як і в минулому та позаминулому році. Графік курсування маршрутів буде опубліковано додатково на офіційних сторінках влади та керівництва транспорту міста.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.