Вівторок, 16 Липня, 2024

Дніпрянин власноруч вніс корективи до дорожньої розмітки

Житель Ігрені власноруч відновив пішохідний перехід на одній з вулиць зі стрімким транспортним рухом. Городянин, не чекаючи допомоги від міських служб та Автодору, завдяки придбаному на власні грошу відру з білою фарбою намалював “зебру” на місті старої розмітки. Саме на цьому відрізку дороги біля місяця тому загинув хлопець, що був збитий автівкою через те, що володар транспортного засобу не побачив пішохідного переходу, адже стара розмітка, з плином часу, була повністю стерта, пише dnepr-future.com.ua.

Подібна ініціативна викликала схвальну реакцію у жителів області, про це можуть свідчити позитивна динаміка та коментарі до цієї новини у соціальних мережах, наприклад, у Facebook.

Але як на це відреагують правоохоронні органи? Згідно з законом України, громадяни власноруч не можуть вносити подібні корективи до території, що не є їх власністю, а монополію на подібні зміни мають лише державні установи на лад Автодору. Навряд чи намальований перехід буде стерто, адже його було лише відновлено на місті де він і знаходився раніше, а не було встановлено за бажанням активного городянина. 

Подібні ситуації трапляються не тільки в Дніпропетровський області, а і всією територією України. Люди не мають часу чекати на дії міської влади, адже будь-які затримки у цьому питанні можуть призвести до фатальних наслідків, у цій ситуації – до смерті городянина місяць тому. Дивує і те, що держава проявляє інтерес до подібних акцій людей з боку адміністративного правопорушення, в той час, як на недбалість міського керівництва, що призводить до аварій та людських жертв, закривають очі. Адже, якщо відбуваються подібні катастрофи, то це не лише провина водіїв або пішоходів, а зона колективної відповідальності загалом та відповідальності вповноваженої структури окремо. 

ФОТО: Дніпро вечірнє

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.