Субота, 20 Квітня, 2024

Чи готові дніпряни до нових тарифів у громадському транспорті?

Ціни на громадський транспорт Дніпра збільшаться до 15-18 гривень в залежності від маршруту. Такою найвірогідніше буде вартість проїзду на маршрутах містом. Відповідне розпорядження було опубліковано на сайті Дніпровської міської ради. Ціна на проїзд на соціально-значущих маршрутах збільшиться лише до 11 гривень, а от для усіх інших ціна значно збільшиться. Серед цих маршрутів й автобус із Таромського та Діївки. Яка реакція на дане рішення місцевих мешканців? Чи готові містяни до подальшого збільшення тарифу на проїзд? Далі на dnepr-future.

Напівпорожнє місто – таким його можна побачити й у години пік. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України, пасажиропотік у Дніпрі впав до 17%. На такому рівні тримався і до кінця березня. Після, він ледь добігає до 40% від довоєнного часу. Хтось із містян й досі не повернувся, хтось продовжує працювати у дистанційному (віддаленому) режимі роботи. А тут – ще й час очікування, брак пального, важкодоступність для маршрутів та його захмарні ціни.

Чи готові містяни до збільшення вартості проїзду у маршрутках?

Одна з містянок Дніпра розповіла, що вона готова до збільшення ціни на проїзд. Каже, що її заробітна плата дозволяє витрачати більше грошей на громадський транспорт. Для жінки головне комфорт у транспорті, бо чекати на автобус під спекою нестерпно. Пасажирка Алефтина скаржиться, що приходиться довго чекати на свою маршрутку, інтервал між ними може сягати й 40 хвилин.

В Дніпрі містяни також активно користуються 77 маршрутом – автобус курсує із Таромського до площі Старомостова. Інтервал його руху – 15 хвилин. Пасажири цього маршруту не натішаться новим графіком руху, хоча й за новою вартістю проїзду. Вартість на цей маршрут збільшилась від 10 до 13 гривень.

фото: dnepr.express/post

Департамент транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради провів опитування серед мешканців Таромського та Діївки у телеграм-каналі. Цікавилися, чи готове місцеве населення до продовження маршруту до середмістя із  відповідним збільшенням вартості проїзду до 15 гривень або залишити проїзд до станції Покровська без збільшення ціни на проїзд. За результатами голосування, майже 70% населення містечок Таромського та Діївки обрало перший варіант. Пасажири не скаржаться на збільшення проїзду – навпаки дякують, що проїзд не збільшився до захмарної висоти.

Збільшення вартості проїзду для окремих маршрутів по місту

Водій маршруту № 77 каже, що оптимально для такого перевезення була б вартість проїзду 25 гривень, але таких радикальних рішень від міської ради ще не було прийнято. Натомість на маршрутах від Таромського та Діївки таки може ще збільшитися проїзд. У проєкті рішень міської ради пропонується встановити на п’яти маршрутах – №9, 77, 90, 92 та 141 – до 18 гривень вартість проїзду.

В цілому вартість проїзду в автобусах загального користування Дніпра може зрости до 15 гривень. Дніпряни кажуть, що і до такого готові, бо українці сильний народ і ми витримаємо.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.