Середа, 29 Травня, 2024

Неправомірно створені паркувальні місця у Дніпрі будуть демонтовані

Наразі відбуваються активні дії щодо боротьби з нелегітимними паркувальними зонами. Експерти перевіряють паркування, які найчастіше перебувають у тихих чи спальних районах, на наявність декларації. За час огляду було виявлено чимало подібних парковок, за які отримують гроші ті, хто їх незаконно привласнив. Дані бізнесмени оминають бюджет міста, наповнюючи лише свої гаманці. Далі на dnepr-future.

Таким чином, інспекція залишила розпорядження щодо виявлених нелегітимних парковок. У більшості випадків вони являють собою об’єкти, які обгородили штакетником. Щоб уникнути наслідків за протизаконне використання території під паркування, ці громадяни зобов’язані самостійно декларуватися. Якщо декларування не буде виконано, то ці місця демонтують, ухваливши рішення на швидкій нараді міськради Дніпра. Ті, хто зробить декларацію, будуть внесені до списку зареєстрованих парковок.

Крім цього, інспекція виявила, що на безлічі зон для паркування дефіцит місць для транспорту. Також дані стоянки заповнюють більше автомобілів, ніж може поміститися. Тому їх власникам запропонували скласти нову схему, якщо вони цього не зроблять, її складуть за них. Питання про збільшення паркувальних місць на подібних стоянках також вирішуватиметься на зборах міськради.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.