Вівторок, 18 Червня, 2024

Меру міста подарували: сову, повідець та ящик заморожених мишей на додачу

Ще тиждень тому на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook мер міста Борис Філатов поділився радісною новиною про те, що він захистив докторську дисертацію. Через 6 років довгої та кропіткої роботи Борис Альбертович отримав диплом доктора політичних наук. Далі на dnepr-future.com.ua.

Як зазначив сам мер міста, досягти результатів йому допоміг батько, наставляючи і навіть змушуючи навчатись, а також свого наукового керівника. На жаль, і батько, і науковий керівник не дожили до наших днів, не зумівши поділити радість досягнення нових висот мера міста.

Проте знайшлися люди, які вирішили у зв’язку з такою подією привітати мера міста та подарувати незвичайний подарунок – сову! Як назвав у публікації сам Борис Філатов – ці «добрі та шановні у місті люди» вирішили привітати із захистом докторської та подарувати незвичайний подарунок, тим самим спробувавши наголосити на мудрості градоначальника.

У передчутті того, що зараз почнуть вручати якийсь дорогий, вишуканий подарунок, мер міста зробив максимально кисле та незадоволене обличчя, щоб уникнути непотрібних розмов та порушень вимог антикорупційного законодавства. Всім уже давно відоме ставлення мера з цього приводу. Адже у мерії категорично заборонено дорогі подарунки! Тому Філатов зізнався, що в нього зібралася неабияка колекція, яка в основному складається з дерев’яної булави з Петриківським розписом.

Але добрі люди одразу сказали, що все розуміють, тож вирішили підкреслити подарунком усю мудрість мера, подарувавши символ мудрості – сову! Але не кришталеву, а живу! Живу сову, що сидить у клітці!

Але це був ще початок… Щоб Борис Філатов не морочився про питання харчування сови, на додачу до клітини з совою добрі люди вручили ящик із дохлими, замороженими мишами. І повідець, щоб на дозвіллі мер вигулював пташку.

Незабаром волонтери випустять сову в дику природу

Після спілкування з орнітологами Борис Філатов з’ясував, що сова виявилася червонокнижною. Найімовірніше, браконьєри виловили сову з дикої природи та посадили в клітину для подальшої реалізації. Сова була обстежена та перевірена на факт збереження у неї природних мисливських інстинктів. Незабаром сову випустять у дику природу, у ліс.

Ініціаторам такого непередбачуваного подарунку міський голова Борис Філатов запропонував компенсувати витрати волонтерам, а також перерахувати на благодійність до фонду захисту диких птахів фінансовий внесок. Інакше мер пообіцяв, що на повідку водитимуть вже саме «добрих людей».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.