Вівторок, 16 Липня, 2024

Дніпро отримав нові сучасні автобуси

До Дніпра прибула чергова партія з п’яти багатомісних автобусів. Про це повідомив Іван Васючков, спеціаліст сектора контролю департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради. Депутат також розповів, що у грудні очікується прибуття ще 15 одиниць. Їх поставлять на маршрути №43 та №124. Далі на dnepr-future.

Автобуси відповідають європейським стандартам та розраховані для маломобільних людей. Кожна машина має комфортне облаштування: низьку підлогу, пандус, кондиціонер (взимку – тепло, влітку – свіжо), обдув підлоги (щоб взимку не збирався бруд), кнопку виклику водія. Якщо автобусом захоче скористатись маломобільна людина, то вона зможе натиснути на кнопку біля дверей, яка подає сигнал водієві. Після чого водій зобов’язаний вийти та відкрити пандус. Людина на колясці зможе заїхати у спеціально відведене місце та закріпити себе за допомогою ременів безпеки.  

Транспорт закупила у Данії компанія С.М.І.Т. Машини пройшли всі належні перевірки.

Нагадаємо, що в цьому році на маршрутах Дніпра уже з’явилось 160 нових машин, які замінили старі “маршрутки” – спрінтери, богдани та еталони.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.