Понеділок, 27 Травня, 2024

На яких маршрутах Дніпра курсуватимуть автобуси з Києва?

Ввечері, 6 жовтня з Києва до Дніпра прибули 30 автобусів, які напередодні обіцяв передати мер Києва Володимир Кличко. Окрім тридцяти автобусів, в десятьох транспортних засобах очільник столиці України передав для міста гуманітарну допомогу. Наразі стало відомо, якими маршрутами курсуватимуть автобуси по місту, пише dnepr-future.com.ua.

Які автобуси отримав Дніпро від Києва?

Мер мііста Дніпро Борис Філатов повідомив підписникам в соціальній мережі Фейсбук про те, що в найкоротший термін будуть завершені всі процедури з оформленням документів. З тридцяти автобусів конфігурація транспортних засобів – це МАЗи двох моделей, з низьким рівнем підлоги, пасажиромісткістю 100 та 150 осіб. Кожен транспортний засіб обладнаний пандусом для комфортного перевезення пасажирів з особливими потребами. Кабіни водіїв обладнані новітньою системою кондиціонування, двигун та автоматична коробка передач виробництва надійних та відомих фірм – Mercedes-Benz та Voith.

Досвід роботи із автобусами саме таких моделей у Києві засвідчив їх надійність та зручність пасажирів столичного сполучення.

На які маршрути вийдуть автобуси із Києва?

Київські автобуси вийдуть на маршрути Дніпра вже сьогодні, з початком тижня та будуть курсувати по звичному маршруту, а саме – 146 та 101, але з оновленою нумерацією – 146К та 101К.

За словами мера міста Бориса Альбертовича, літера “К” була додана до номеру маршруту на честь міста Києва, що допоміг Дніпру у скрутний час.

Нагадаємо, що в ніч на 30 вересня окупанти завдали ракетного удару по місту Дніпро. Ракета типу “Іскандер” влучила в АТП, що призвело до знищення більш, як 115 транспортних засобів. Більш того, одна людина загинула та п’ятеро отримали поранення. Після удару виникла потужна пожежа в адміністративній будівлі та в транспортних засобах поряд. Крім цього було пошкоджено гімназію, декілька багатоповерхівок, магазин та адміністративну будівлю.

Джерело фото: kyivcity.gov.ua

Мер міста Києва Володимир Кличко після дніпровської трагедії зазначив, що вже 7,5 місяців в Україні триває повномасштабна кривава війна, яку розв’язала росія, яка вдерлася на територію незалежної держави. Окупанти весь цей час вчиняють страшні злочини – вбивають мирне населення, розстрілюють будинки та знищують інфраструктуру. Після обстрілу Дніпра 30 вересня мер міста наголосив про те, що в такий складний для країни час повинна надаватися допомога містам, особливо тим, що знаходяться майже на лінії фронту. Тому, мером Києва було прийнято рішення про гуманітарну допомогу та передачу 30 автобусів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.