Середа, 29 Травня, 2024

Які є безкоштовні IT курси в Дніпрі?

У Дніпрі велика кількість людей мріє мати навички у сфері IT. Які є безкоштовні курси в нашому місті, дізнаєтеся в матеріалі на dnepr-future

Для чого потрібні безкоштовні IT курси?

По-перше, це вигідно IT- компаніям. Вони можуть таким чином знайти собі нових працівників. По-друге, нерідко курси бувають благодійними, їх метою є, передусім, відволікти людей від важких подій і допомогти їм набути нових навичок або навіть професію.

Які безкоштовні курси є в Дніпрі?

Перші курси ми розглянемо від Благодійного фонду “IT-Паросток”. Керує проектом Андрій Роговський, який є фахівцем з кібербезпеки.

У квітні 2022 року вони оголосили набір на свою програму, яка призначена як для молодих людей, так і для тих, хто хоче придбати нові уміння. Як повідомляють організатори, вони готують учасників до віддаленої роботи, допомагають зрозуміти психологію продуктової розробки і впоратися з проходженням співбесіди в Україні.

Благодійна організація є одним з лідерів в рішенні креативно-продуктових завдань в дуальному навчанні. Лінійками таких проектів можуть бути, як олімпіади для початківців, так і хакатони для перспективних кібермиротворців. Їх партнерами є більше 100 українських університетів.

Вже відразу після реєстрації учням пропонують самостійно вибрати і вирішити справжній кейс – групове завдання по Україні, а потім студентам допомагають з працевлаштуванням в різні компанії.

Також це і обмін досвідом, адже колишні інженери відомої компанії “Boeing” вивчають цифрову трансформацію у IT-фахівців, а самі інженери навчають новачків продуктивному мисленню.

Другі курси ми розглянемо від департаменту соціального захисту Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Вони призначені для тих, хто має статус переселенця і зареєстрований в нашому регіоні. Перші зайняття стартували у кінці липня 2022 року.

На курсі слухачі зможуть навчитися створенню і розробці веб-сайтів. Таким чином переселенців відволікають від життєвих труднощів і допомагають отримати нову професію.

У програму входять 10 дистанційного зайняття, кожен складається з 2 уроків тривалістю по 40 хвилин кожен. 

На яких ресурсах України ще є безкоштовні курси?

У червні 2022 року Кабмін пообіцяв, що виділить для талановитих 60 000 українців гроші, які вони зможуть витратити на IT- курси, отримавши професію “junior developer”, графічного дизайнера або інших.

Першим ми розглянемо курси від “GlobalLogic”. Вони створили освітній проект “IT Basics Course”, який дає безкоштовний доступ до всіх матеріалів. У своїх лекціях навчають початкуючих фахівців необхідним “скілам”, комунікаціям і менеджменту.

Наступні – курси “Betroot”. У рамках цих курсів вивчають 5 модулів IT- професій: Python, QA Manual, Project Management, UI/UX дизайн і Front – End. Спочатку слухачі вивчають теорію, що складається із статей і відео, далі приділяється увага практичним завданням. Таким чином організатори хочуть познайомити усіх бажаючіх з професіями в IT сфері і допомогти вибрати свій напрям.

Також варто відмітити, що є спеціалізовані курси для жінок. Їх організовує компанія “INSCIENCE”. Їх організувала платформа “Будь”, для жінок в пошуку роботи в креативних і технологічних агентствах. На курсі їм розповідатимуть, про те, як краще продовжити розвиток в цій сфері, отримати іншу кваліфікацію або взагалі тільки почати кар’єру.

Прекрасні дами можуть вибрати три формати: три тижні, три місяці, а також пройти освітній курс і отримати список компаній для пошуку роботи як в Україні, так і за кордоном. Ще можна відвідати різні вебінари від HR- експертів і психологів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.