Понеділок, 27 Травня, 2024

Як знайти роботу в IT в Дніпрі?

IT- сфера одна з найпопулярніших галузей в Україні. Наше місто входить в п’ятірку по кількості фахівців і компаній в цій сфері. Як знайти роботу програміста в Дніпрі – дізнаєтеся в нашому матеріалі на dnepr-future.

Який фахівець потрібний в IT і від чого залежить його зарплата?

На чинник ціни дніпровських розробників впливає немало показників, такі як власний досвід, загальна статистика, податкове завантаження в області, потреби людини.

Приміром, із-за великого попиту в цій сфері і того, що бажаючих працювати більше, ніж самих місць, ціна на “junior” фахівців впала.

Які навички бажано мати претендентові роботи в IT сфері, розглянемо на прикладі розробника мобільних додатків. Для того, щоб бути розробником, вам потрібні розуміння про мови програмування і необхідні технології на ринку праці.

Тому щоб вивчити, як створюється мобільний додаток, вам необхідно знати в першу чергу базовий синтаксис, фреймворки, а також інтегровані середовища розробки. Потім, вивчити готові додатки, розібратися як вони побудовані, і намагатися створити самому, таким чином ви вже набиратиметеся свого першого практичного досвіду. І далі, повторити кілька разів, щоб побачити усі проблеми і помилки.

Зрозуміло, що програмування схоже на математику, адже стоїть завдання звести невідомі задачі до відомих.

Як навчитися і знайти першу роботу у сфері IT?

Якщо ви розпочинаєте з самого нуля, то кращим рішенням буде піти на дніпровські IT- курси. Вони мають бути розраховані не на 3 дні, а хоч би на 3 місяці або півроку. Обов’язково мають бути контакти і зворотний зв’язок з експертами IT- сфери.

Також можна знайти ментора серед своїх знайомих. Записуйте питання і раз на тиждень  задавайте їх знайомому або гугліть.

Намагайтеся зробити за всяку ціну свій перший продукт. Розробникам слід розпочинати з простих застосувань, такі як шахи, змійка і тетрис. У вас відразу з’являться питання, і тут ви їх зможете задати своєму знайомому фахівцю.

Працедавцям буде цікаво, якщо ви створите мінімальний, але робочий продукт. Можна пошукати і готові програми на різних сайтах і по них робити тестове завдання при прийомі на першу роботу.

Як знайти першу роботу? Це питання ставлять студенти IТ- спеціальностей дніпровських внз і молоді фахівці, які хочуть стати програмістами.

Існують різні способи:

1. Допомогти своїм знайомим в створенні якого-небудь сайту.

2. Сервіси фріланса.

3. Попросіть знайомих фрілансерів дати вам маленьке замовлення за безкоштовно або символічну оплату. але з обов’язковою умовою, що вони вкажуть на ваші помилки і недоліки.

4. Якщо ви студент університету, тобто програми, завдяки якому можна влаштуватися в компанію або ж передбачена дуальна форма навчання.

5. Курси від дніпровських IT- компанії, після закінченні яких, вони допоможуть вам з працевлаштуванням.

6. Буває, що компанії набирають на інтернатуру, яка може як не оплачуватися, так і оплачуватися. Приміром, у дніпровської компанії “Data Art” є своя інтернатура.

7. Влаштуватися на стажування або на видалену неоплачувану роботу.

8. Спробувати набрати досвід в суміжній сфері.

І пам’ятаєте, що будь-який практичний досвід завжди буде кращий, ніж теоретичні знання.

Як просувати себе?

Заповніть добре свої профілі в соціальних мережах і додайтеся в різні групи пов’язаних з вашою тематикою. Далі, обов’язково виставіть своє резюме на такі популярні сайти, як “Work.ua” і “Rabota.ua”, зробіть його добре наповненим, щоб розкрити вас, як хорошого і відповідального фахівця. Заведіть публічну “теку” зі своїми проектами на різних сайтах або серверах, і співпрацюйте з рекрутерами.

Також. проникніть в тусовку розробників, відвідуйте різні нетворкинги. Там ви зможете познайомитися з людьми і обмінятися досвідом. Радимо і дізнаватися те, чого не знають багато інших. Буває, що компанії в Дніпрі набирає в інтернатуру по “сарафанному” радіо.

Бажаємо удачі в пошуку роботи, отримувати від роботи істинну насолоду і гідну оплату.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.