Неділя, 26 Травня, 2024

В самому центрі Дніпра розвалюється будинок просто на очах

Вже по фасаду будинку номер № 4 по вулиці Святослава Хороброго одразу видно – він знаходиться в аварійному стані! Останнім часом ця 4-поверхова будівля в самому центрі міста почала просідати та обвалюватися, пише dnepr-future.com.ua.

Якщо ззовні ще не дуже помітно весь цей жах, то потрапивши в під’їзд – від побаченого хапаєшся за голову. Цегла розкидана по під’їзду, сходинки відходять від стелі, а самих перегородок краще не торкатися! В квартирі вигляд не кращий за зовнішній вигляд під’їзду. Двері майже в кожну квартиру практично відійшли від стін. Здається враження, що вони в якусь мить відваляться на пол. В одній з квартир будинку № 4 мешкає літня жінка, яка прикута до ліжка. Що робиться із будівлею саме в квартирі не вдалося подивитися, але навіть через шпарину дверей видно та чутно, як зі стін осипається штукатурка та інші частини будівельних матеріалів.

Більшість мешканців були вимушені виїхати з аварійного будинку. Мешканці аварійного будинку зізналися, що дуже занепокоєні проживати в такому помешканні. Якщо є можливість переїхати в інше, більш безпечне помешкання – пожильці це зробили негайно. Так, більшість вже переїхали до дітей або родичів в інше помешкання.

Це не дивно, що більшість мешканців намагаються переїхати, бо опинитися під завалами своєї власної квартири ніхто не бажає! За спостереженнями самих мешканців 4-поверхівки – вона почала сипатися та провалюватися ще наприкінці серпня 2021 року. В той момент під будинок текла вода через прорив каналізаційної труби від мережи. Така ситуація відбувалась не один раз.

Вода після ливнів, каналізаційна вода, яка потрапила під фундамент – почала його руйнувати, внаслідок чого відбулось просідання будинку.

Реакція та дії з боку влади

Будинок 4 по вулиці Святослава Хороброго знаходиться на балансі управляючої компанії «Проспект», але ситуацію вони поки що не коментують. Але, у профільному департаменті Міської ради міста Дніпро стверджують, що цю проблему повинні вирішувати саме балансоутримувач. Мерія зі свого боку пообіцяла пришвидшити даний процес. Представник департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Єгор Худяков зазначив, що комісією ТБНС було прийнято рішення про зобов’язання керуючою компанією «Проспект» провести технічне дослідження для недопущення самого найгіршого сценарію. Надалі буде прийнято рішення щодо відселення мешканців або в мобільне помешкання, або в гуртожиток.

Поки триватимуть експертизи, по вулиці Святослава Хороброго трамваї будуть їздити зі зменшеною швидкістю, аби вібрація від електротранспорту остаточно не зруйнувався будинок.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.