Четвер, 25 Квітня, 2024

У Дніпрі з’явиться ще одна пішохідна вулиця

Після реконструкції частини вулиці імені В. Мономаха та повністю відданої пішоходам вулиці Яворницького, у Дніпрі планують ще розширити список місць, закритих для руху автотранспорту. Далі на dnepr-future.

Вслід за двома вищезгаданими вулицями, свій вигляд поміняє і вул. Ливарна. Перетворення ще однієї центральної частини міста розпочинатиметься з в’їзду з боку набережної та закінчуватиметься на площі Успенській. Змінювати ділянку почнуть після закінчення робіт на площі. Нагадаємо, що вже зараз розпочато роботи з облагородження території на Успенській площі. Вона також забрала по дві смуги руху в кожний бік. По завершенню робіт, у центрі з’явиться новий сквер (біля Навчально-виховного комплексу-ліцею №100) та пішохідна зона, що переходитиме на Січеславську набережну.

Сам же мер Дніпра зазначає, що серед автомобілістів є відсоток несхвалення такого перетворення міста та нових обмежень для транспорту. Однак Борис Філатов запевняє, що подібні зміни не призведуть до утворення пробок, а лише прикрасять місто. Також мер наголошує на схожій, давно існуючій у Європейських країнах, моделі центральної частини міста.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.