Понеділок, 27 Травня, 2024

З кінця вересня у Дніпрі частково перекрили вулицю Південну

З 30 вересня 2021 до 30 вересня 2022 року автомобільний рух вулицею буде неможливий, а для пішоходів будуть створені комфортні умови для пересування. Також вулицею з’явяться відповідні об’їзні знаки і огорожі. Про це йдеться у відповідному проекті, що є на сайті Дніпровської міської Ради. Далі на dnepr-future.com.ua.

Відомо, що з цим проектом до влади Дніпра звернулася обслуговуюча компанія житлово-будівельного кооперативу «Респект». Будівні роботи будуть проводитися на території від дому №4-б до будинку №7. ЖБК «Респект» зобов’язався провести благоустрій території після будівельних робіт.

У майбутньому вулиця Південна має стати повністю пішохідною. Компанія «Алеф» почала реконструкцію вулиці у червні 2020 року. Зараз та її частина, що виходить на Катеринославський бульвар, придатна для пішохідних прогулянок із січня 2021. Око місцевих громадян та туристів приваблює свіжо висаджені дерева, а малечі є де погратися на  дитячому майданчику. Проте головна особливість цієї вулиці дивиться на людей з висоти 7 метрів. Зелена статуя Атланта – це праця двох братів Микити та Єгора Зігури. Атлант метафорично, через зламані кайдани, символізує 3 види свободи – соціальну, фізичну та внутрішню. Найбільша скульптура Дніпра була відкрита 11 вересня 2020 року. Ще до уваги громадян представлено штучний струмок. Він є найдовшим в Україні із довжиною у 200 метрів. Його виготовлено з цільних блоків граніту. Проте на цій вулиці є і визначна пам’ятка, що перевірена часом. Будинок, що знаходиться за адресою вул. Південна №2, був зведений ще у XIX ст. та є одним з представників ренесансу у архітектурі нашого міста.

      Також слід зазначити, що мер Дніпра Борис Філатов ще не поставив свій підпис під цим проектом, а це значить – він поки що не дійсний. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.