Субота, 20 Квітня, 2024

Жителі Дніпровського Новокодацького району переживають, що реконструкцію доріг залишили незакінченою

Місцеві жителі, які мешкають в області проспекту Івана Мазепи, стурбовані ремонтом дворових доріг. Своє невдоволення вони висловлювали за допомогою соціальних мереж, а також публікацій, на яких видно незавершеність ремонту. По суті асфальтування закінчується на півдорозі, що серйозно потривожило місцевих, які постійно ходять цими дорогами. Далі на dnepr-future.

Наприклад, ближче до Новоорловської вулиці розпочався процес асфальтування перехрестя, але його кінці просто обрізані. Крім цієї дороги також почали укладати асфальт на іншій ділянці. Якусь частину роботи виконали, але кінці асфальтування ведуть прямо в бруд. Завдяки ініціативним журналістам вдалося дізнатися, що сталося на цьому об’єкті.

Міськрада Дніпра відповіла, що дані незакінчені доріжки, це заготовки для продовження асфальтування. Продовжать роботу вже наступного року, як тільки потеплішає, тому місцевим жителям не варто переживати з цього приводу. Зараз недоцільно класти асфальт, оскільки він може розмитися через досить вологу погоду.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.