Вівторок, 18 Червня, 2024

Які дороги ремонтують в Дніпропетровській області

У Дніпропетровській області ведуться активні ремонтні роботи на автомобільних дорогах важливого соціального значення, по яким можна подолати шлях з обласного центру в Нікополь, через Кривий Ріг в Миколаїв та Кіровоград. Крім того, триває будівництво магістралі Дніпро-Київ, де на різних ділянках виконують кілька видів робіт. Далі на dnepr-future.

Важливо відзначити, що незважаючи на вищесказане, автолюбителям серйозних клопотів цей факт не доставляє. Звичний для дніпрян, які частенько їздили через Новий міст під час його ремонту, реверсний режим дозволяє не перекривати рух транспортних засобів на цих трасах. Звичайно, набрати велику швидкість на цих ділянках навряд чи вийде, адже водіям виділили всього по одній смузі в кожну сторону, але це ж не найголовніше.

Залежно від пори року, пріоритети у жителів Дніпра щодо ремонту доріг можуть варіюватися. Наприклад, траса на Нікополь веде на море. Тому питання її ремонту зараз є досить актуальним. Протяжність цієї дороги складає 70 км, а в цьому році запланували зробити тільки третю її частину – 20 км шляху. Тому в залежності від фінансування реконструкцію даної траси повинні завершити в наступному році.

В області на забувають ремонтувати дороги й іншого напрямку, наприклад, ділянку 14,5 км на автодорозі Дніпро – Миколаїв (від Кривого Рогу до кордону з Миколаївською областю). Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя – дорога національного значення також потрапила в список об’єктів, які підлягають реконструкції. Роботи проводяться на ділянці протяжністю 23,4 км.

44,88 км відремонтують і на автомобільній дорозі Знам’янка-Луганськ-Ізварине, загальна протяжність якої становить 299 км. Все об’єкти поповняться новим бар’єрним огородженням, знаками та розміткою.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.