Понеділок, 27 Травня, 2024

Зібрали понад 500 тис. грн для дітей-сиріт: у Дніпрі пройшов благодійний вечір

У Дніпрі пройшов благодійний передноворічний вечір «Тріумф добра», який був організований благодійним фондом “МАМА плюс Я”. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Фонд «МАМА плюс Я» створений для допомоги дітям-сиротам, прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу з Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської областей.

Благодійний вечір пройшов під гаслом “Добро чекає на свій Тріумф!”. Основною подією був Благодійний аукціон, де були представлені унікальні лоти від чемпіона світу Олександра Усіка, Збірної України з футболу, Василя Вірастюка, Марини Філатової, Євгена Сморигіна та команди Dizel Show, параолімпійської чемпіонки Оксани Козіної.  Також, під час заходу, можна було придбати картини відомих митців. У всіх гостей була  можливість долучитися до благодійності. 

На цю подію був запрошений почесним гостем заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики Едуард Підлубний. 

На вечорі вдалось зібрати 528 422 гривні.Більше, ніж пів мільйона гривень, піде на реалізацію проєктів Фонду в новому році, зокрема на допомогу дітям-сиротам.

Захід пройшов з дотриманням всіх карантинних норм, всі гості були з сертифікатами або ПЛР-тестами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.