Вівторок, 18 Червня, 2024

Спроба номер Х: в якому “стані” візитна вулиця міста

Вулиця Курчатова зустрічає гостей і жителів міста на виході з авто і залізничного вокзалів, де щодня проходять сотні людей. Зовнішній вигляд на вулиці формує враження про місто, є однією з передових іміджу Дніпра. Важливий її комфорт і безпека, адже там активний транспортний рух, мобільність населення, розміщенні зупинки і трамвайні колії. Не дарма міська влада виділила великі суми на ремонт вулиці. І навіть не один раз, пише Дніпро Майбутнього.

Капітальний ремонт на вулиці Курчатова почався влітку 2018 року. Тоді влада виділила 137 млн ​​гривень. В результаті робіт поклали асфальт, розширили маршрут 5го тролейбуса, збільшили кількість транспорту на маршруті, замінили трамвайну колію, встановили нове освітлення без зовнішніх проводів. Ремонт зробили за півроку.  Правда вже через кілька місяців на дорогах з’явилися ями. Скаржилися мешканці на якість тротуарних доріг. Через те, що плитка була покладена нерівно, через неї можна спіткнутись і травмуватися. Одна жінка впала і порізала собі руку на тротуарі. Загалом, всі проблеми ремонт вулиці не вирішив.

Фінал

З 2019 року міська влада оголосила кілька тендерів на ремонт вулиці. Навесні 2020 почався новий ремонт. На цей раз проїжджу частину від пішохідної відокремили парканом, нанесли нову розмітку, встановили знаки. На трамвайній зупинці поставили огорожі і побудували об’їзд для машин. На вулиці побудували павільйон очікування, став доступний підземний перехід. Скоро роботи будуть повністю завершені і жителі зможуть оцінити якість і рівень комфорту. Однак навіть зараз перехожі та дослідники відзначають, що невирішеною залишилася проблема паркувальних місць, наземного пішохідного переходу, а для павільйону виділили занадто багато місця, адже він значно “урізає” перехожу частину.

Можливо, нові запитання мешканців приведуть до чергового тендеру на будівельні роботи. Раз за разом, вулиця стає більш комфортною, але частина проблем залишається невирішеною. Хроніка оновлення головної вокзальної вулиці Дніпра триває.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.