Середа, 29 Травня, 2024

Як підібрати набір інструментів для ремонту?

Якщо в будинку щось зламалося, то для ремонту або створення чогось потрібний хороший набір інструментів. Дуже багато чоловіків мріють про такий подарунок – щоб самому виконувати дрібний ремонт по дому, провести дрібний ремонт автомобіля або зайнятися улюбленим хобі.

Купити в Україні набір інструментів можна на сайті інтернет-магазину.

Професійні фахівці як ніхто інший знають різницю в таких наборах: для електрика потрібні одні інструменти, для сантехніка зовсім інші, а для роботи по дереву взагалі треті. Тобто кожен напрямок і спеціалізація вимагають свою комплектацію.

Перед покупкою завжди потрібно ознайомитися з компонентами набору, з його особливостями та призначенням. Розібравшись заздалегідь, ви зможете максимально правильно швидко підібрати необхідний комплект.

Відмінності по області застосування

Як правильно вибрати і найголовніше купити набір, щоб під час ремонту під рукою були всі необхідні інструменти? Потрібно виходити з того, чим ви плануєте займатися. Розглянемо види наборів, за яким типом вони комплектуються і яким варто віддати вибір.

Набір для автомобілістів і СТО

Він призначається для технічного обслуговування, діагностики та ремонту автомобільної техніки. Передбачає відкручування всіх деталей, розвальцьовування, заміни запчастин. За допомогою якісного і відповідного обладнання ремонт без зусиль можна здійснити в найкоротші терміни. Такий набір інструментів можна возити в багажнику, щоб в найнесподіваніший зараз не застрягти в дорозі.

Набори поменше налічують 17-20 одиниць інструментів, а найбільші комплектуються до 180 одиниць. Зрозуміло, що чим більше буде набір, тим він універсальніше, але і ціна на них буде істотно відрізнятися. Стандартні набори обов’язково складаються з торцевих головок, тріскачки, комбінованих і накидних ключів, балонних, викруток, перехідників і подовжувачів. Такий набір вважається самим затребуваним, оскільки автомобіль у нас є у кожного другого.

Інструменти для слюсаря

Його робота пов’язана з металевим обладнанням, а значить і набори повинні бути різноманітними і міцними. Така валіза часто включає: кліщі, ключі різних видів і діаметрів, плоскогубці, кусачки, струбцини, лещата, ножівки та зубила, мітчики і плашки, щупи і т.д. Хороший набір налічуватиме близько 40 елементів.

Кейс для столяра

Кількість інструменту буде значно відрізнятися. Ідеальним рішенням для вибору стане вагомий набір до 150 одиниць. Кейс обов’язково складається з молотка, долота, гвинта, приладів для фальцювання і шліфування, стусла, інструментів, для того щоб проробляти пази і зрізати кути, зачищати поверхню. Також будуть потрібні і стандартні прилади: бокорізи, ножі, викрутки, ключі.

Валіза для електрика

Вона буде наповнена різними інструментами для електромонтажних робіт – все що потрібно для установки розетки, проводки, вимикача. Важливо, щоб кожен інструмент був оснащений діелектричним елементом, тому що така робота пов’язана зі струмом. Ручки приладів повинні бути ізольовані пластиком або гумою, щоб відводити перенесення електрики. Також знадобляться плоскогубці, кліщі та бокорізи, паяльник, тестер або мультиметр і багато іншого. Професійний набір налічує понад 70 елементів.

Універсальний помічник

До універсального набору відноситься найрізноманітніший інструмент, який призначений для будь-якого виду завдань. Комплектуючі повинні допомогти з ремонтом побутової техніки, електрики або автомобілем, таким чином спектр завдань розширено максимально.

Найчастіше такий набір не допоможе впоратися з вузькоспеціалізованим напрямком, але ось головні і основні моменти повинен допомогти вирішити. Найпопулярніші і найбільш затребувані інструменти обов’язково будуть в комплекті.

Інтернет магазин представляє оптимальний вибір якісних наборів інструментів. Великий вибір асортименту дасть можливість кожному покупцеві підібрати собі необхідний девайс, який повністю відповідатиме вимогам і побажанням. Якщо самому важко зробити вибір, то менеджери допоможуть вибрати.

Склад знаходиться в місті Київ, де можна забрати покупку самовивозом. Доставка здійснюється і в інші міста: Харків, Одеса, Маріуполь, Запоріжжя, Львів і т.д.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.