Неділя, 21 Квітня, 2024

Наше місто отримає майже 1.5 млрд гривень на будівництво Дніпровського метрополітену у 2022 році

Наступає кінець року і це час не тільки готуватися до свята Нового року, а і до самого нового року. Керівництво нашої держави вирішило не відкладати у довгий ящик прийняття проекту держбюджету на 2022 рік і зробило це у четвер, 2 грудня. У ньому говориться, що і Дніпро отримає фінансування на масштабні будівництва, зокрема, на будівництво Дніпровського метрополітену, пише dnepr-future.com.ua.

Про це повідомив народний депутат від партії «Слуга народу» Дмитро Кисилевський на своїй сторінці у Facebook. Він написав, що Дніпро отримає 1.5 млрд гривень на це возведення. Він також зазначив, що особисто лобіював поправку про збільшення фінансування, проте депутати підтримали його лише частково – додали тільки 300 мільйонів.

Значну суму Дніпро також отримає на інше, більш масштабне будівництво – возведення нової злітно-посадової смуги та терміналу у Міжнародному аеропорті «Дніпро». З держбюджету передбачено витратити на наш це будівництво майже 2.2 млрд гривень. Воно почалося у жовтні цього року. Компанія Onur Construction International відповідальна за возведення нової смуги, компанія DCH – за термінал.

Що стосується метрополітену, то скандальне возведення трьох новий станцій почалося ще у 2018 році. Спочатку влада обіцяла пустити рух по станціям «Театральна», «Центральна» та «Музейна» у 2021 році. Проте зараз керівництво містом спирається на дату не пізніше 2023 року. Але зупинятися на досягнутому політики не збираються. Зараз шириться думка, що наш метрополітен буде подовжено у обидва напрями – на захід, у сторону жилого масиву Парус-2, та на південь – до жилого масиву Тополь-2 . Також планується зробити другу гілку – вона має мету об’єднати обидва береги Дніпра.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.