Неділя, 21 Квітня, 2024

Початок опалювального сезону в Дніпрі: проект рішення відносно його початку

В понеділок, 18 жовтня міська рада на своєму офіційному сайті опублікувала проект рішення відносно початку опалювального сезону в 2021 році. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

На черговому засіданні у складі комісії Громадського контролю, депутатів міської ради, представників теплопостачальних підприємств обговорили найактуальніші теми відносно початку опалювального сезону, підготовки міста до його старту.

В розпорядженні відносно початку опалювального сезону 2021-2022рр. в місті Дніпро вказано про те, що теплопостачання почнеться з 19 жовтня або у випадку зниження середньодобової температури навколишнього середовища до відмітки, нижче +80С протягом трьох діб, в першу чергу необхідно забезпечити теплом – об’єкти соціальної сфери.

Слід зазначити, що дане розпорядження ще не підписано мером міста Борисом Філатовим. Таким чином, документ вступить в дію лише з моменту підписання міським головою.

Прес-служба міської ради раніше заявляла про повну готовність до старту опалювального сезону. Була виконана заміна або капітальний ремонт котлів, котельного та насосного обладнання, а також трубопроводів.

Одночасно в Дніпрі здійснюється реалізація проектів відносно енергоефективності, за рахунок яких буде можлива значна економія в оплаті за енергоресурси. Один з провідних таких проектів – підвищення енергоефективності в бюджетних організаціях міста. Даний проект реалізується завдяки співпраці із Фондом Східно-європейського партнерства і ЄБРР. Юлія Павлюк, займаючою посаду директора департаменту інноваційного розвитку ДМР розповіла про те, що роботи знаходяться на завершальній стадії. Даний проект запроваджується у 84 школах та дитячих дошкільних закладах.

Нагадаємо, що опалювальний сезон в попередньому році почався з 30 жовтня, у день, коли закінчились осінні канікули та діти мали можливість розпочати учбовий процес вже в теплих шкільних приміщеннях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.