Понеділок, 27 Травня, 2024

Нові автобуси у Дніпрі

Починається новий навчальний рік, школярі йдуть у школу. Їм, не менше за інших, потрібні транспортні засоби, щоб дістатись навчального закладу, адже не всі батьки мають власну автівку. або не можуть дозволити собі витрачати ранковий час на доставлення дітей до шкіл. На допомогу школярам та іншим жителям Дніпра прийшли нові автобуси. Деякі з них відкриють нові маршрути, а інші замінять старі автобуси, що більше нагадують траурний оркестр за своїм звучанням, та забруднюють повітря міста, розповідає “dnepr-future.com.ua“.

Поповнення автопарку

Автопарк Дніпра поповнився на сімдесят п’ять одиниць автобусної техніки. Михайло Лисенко запевнив, що станом на травень двадцять першого року, їх буде двісті. Також він додав, що наступного року жителі міста назавжди забудуть про архаїчні та переповнені “маршрутки”, а містом будуть пересуватись тільки новітні автобуси великої місткості, хоч ще й не нові. Лисенко жартує, що “маршрутки” будуть “знищені як клас”. Також він вправно відповів на жарти автобусних скептиків, які були впевнені, що введення в обіг таких автобусів просто неможливо, а те, що є — макет для фотографій, або фотошоп. Він пожартував, що нові автобуси створені з крил літака “Боїнг”, на якому літав ще генеральний секретар Центрального Комітету Комуністичної Партії Радянського Союзу Юрій Андропов.

Подібний транспорт буде поділений на два типи: загальновідома “гармошка” та звичайний цільний автобус. Деякі автобусні маршрути вже почали працювати з новим транспортом, а деякі ще очікують їх надходження. Більш за те, автобуси більш практичні в урбаністичному плані, ніж тролейбуси, бо вони використовують енергію від акумуляторів, які заряджають у неробочі години на станції, а не електроенергію з дротів, що захламлюють міський простір та легко обриваються за негоди.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.