Понеділок, 24 Червня, 2024

Збій в роботі Wi-Fi-дерев у Дніпрі: в чому причина?

В самому центрі міста, на Європейській площі знаходиться високий металевий стовп, який вже прозвали – Wi-Fi-деревом. Він мав би роздавати безкоштовний інтернет жителям, а ще він має декілька USB-портів для зарядки телефонів. Поряд із деревом стоїть арт-стенд, на якому за первісним задумом повинні були транслювати різноманітні ролики на соціальну, суспільну, громадську тематику. Далі на dnepr-future.com.ua.

Цей інноваційний проект міська рада Дніпра презентувала ще у 2018 році, але зараз у 2022 році дане Wi-Fi-дерево починає підгнивати: USB-порти для зарядки телефонів вже заіржавіли, до інтернету під’єднатися досить складно та швидкість даного інтернету залишає бажати кращого. Взагалі картина виглядає досить не привабливо. На думку багатьох мешканців, вже давно наступив час замінити порти, бо на них присутня корозія. Але найголовніше, при спробі підключитись до безкоштовного Wi-Fi-інтернету результати були марними.

Більшість опитаних людей взагалі не знають про існування такого інноваційного дерева в центрі міста або ж скаржаться на функціональність деревця чи досить повільну його роботу. На смарт-стенді також досить тривалий час не транслюється взагалі ніяка реклама. Раніше на ньому проводилась трансляція футбольних матчів. В місті встановлений ще один такий металевий стенд, тільки біля ракет поряд із сквером Героїв. Виявилось, що і на даній локації Wi-Fi-дерево не працює. Дроти зарядного пристрою встановити можливість існує, але процес заряду телефону не відбувається. Такий інноваційний комплект є ще на Січеславській набережній. На їх закупку з Міського бюджету свого часу було витрачено 4 мільйони гривень. Чи існує можливість їх відремонтувати, щоб Wi-Fi-дерева запрацювали – невідомо! В Міській раді прокоментували, що наразі це питання вирішується.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.