Вівторок, 18 Червня, 2024

У якій зі шкіл з’явиться євростадіон

Нещодавно стало відомо, що у Дніпрі на території однієї зі шкіл з’явиться сучасний спортивний стадіон. Новий майданчик для активних ігор буде збудовано в рамках президентського проекту “Велике будівництво”.Далі на dnepr-future.com.ua.

Майданчик для будівництва євростадіону, обирався виходячи з початкових даних шкільних майданчиків. Для реалізації проекту обирали старі об’єкти, що вимагають не просто оновлення, а повного ремонту. Під ці критерії пошуку підійшов спортивний майданчик школи №35 у Дніпрі. Стадіон цієї школи будувався близько 45 років тому, і з того часу майже не вдосконалювався. Тепер біля середньої школи №35 на ж/м Перемога, найближчим часом буде зведено новий комплекс для спортивних ігор.

Занедбане старе поле буде повністю знесено, а на більш ніж 7 тис. м², робочі обладнають майданчики для гри у волейбол, баскетбол, футбол та заняття воркаутом, стрибками в довжину. Крім цього, на території встановлять тренажерні комплекси. Сучасний майданчик, що відповідає європейським стандартам, освітлюватиме 88 світильників, які розмістять на 16-метрових щоглах. Зазначається, що шкільний майданчик буде виконаний у яскравих мотивах, оснащений снарядами, зручними саме для дітей, а також не травматичним покриттям.

Як тільки інфраструктурний проект буде завершено, його передадуть у користування школам. Наголошується, що євростадіон стане місцем для безпечних занять спортом, не лише для учнів школи №35, а й двох інших навчальних закладів. Поблизу знаходиться ще два заклади — №111 та ДЮСШ №2, які також зможуть користуватися стадіоном. Загалом, свіжим проектом зможе користуватися практично 2 тисячі дітей різного віку.
Надалі планується реалізувати подібні проекти у всіх навчальних закладах області. Нагадаємо, що у школі на Ігрені, зачиненій на реконструкцію, вже закінчили будівництво нового стадіону.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.