Субота, 20 Квітня, 2024

В грудні 2022 року у Дніпрі з’явиться ще одна оновлена ​​школа

Донедавна практично непримітним залишався житловий масив Ігрень, який частіше асоціювався з психіатричною лікарнею. Проте знедавна цей мальовничий район цікавить людей, які планують будівництво власного житла. Вже сьогодні, зазирнувши на околицю Ігрені, можна нарахувати близько 10—20 нових будівель. Така тенденція змушує задуматися про комфорт різного віку та закрити питання, які вже давно потребують вирішення. Далі на dnepr-future.

Так, у вересні цього року, стало відомо, що одну із найстаріших шкіл міста, що знаходиться у згаданому вище районі, буде повністю реконструйовано. НВК 122, за понад сто років свого існування, пережив масштабну пожежу та оперативне відновлення. Але станом на літо 2021 року, школа знаходилася у аварійному стані, вимагала зміцнення та утеплення фасаду, відновлення фундаменту та проведення масштабних робіт усередині будівлі. Тому народними депутатами, які безпосередньо знайомі з особливостями школи, було прийнято рішення рятувати її. Що і має бути зроблено до кінця грудня 2022 року.

Проект реконструкції пройшов декілька етапів. Спочатку він був представлений батьківському комітету, потім — просунутий і включений до президентської програми “Велике будівництво”. Дніпропетровська ОДА виступила замовником у тендері, який проводився за допомогою системи Prozzoro. За підсумками торгів виграла дніпровська організація “ТЕХБУДРЕСУРС”, яка вже активно веде роботи у школі.

На виділені з бюджету кошти, 45 078 008, 40 гривень, організація повинна реставрувати та відремонтувати одну зі шкіл Ігрені. На цю суму планують замінити вікна, двері, каналізацію, систему електропостачання та опалення. Також, згідно з тендером, буде відновлено парапети та зведено паркан для відділення території школи від проїжджої частини. До проекту оновленої школи входить і сучасний стадіон із турниками, футбольним та баскетбольним полями, зонами для прогулянок.

Станом на 25 листопада 2021 року, роботи вже розпочато як усередині, так і зовні основної будівлі. Працівниками організації, яка здобула перемогу у тендері, було утеплено фундамент школи, а зараз триває активний процес демонтажу покрівлі, заміни балок між другим поверхом та горищем.

Слід зазначити, що в той час, як школа 122 набуває сучасного вигляду і стає безпечною для учнів та вчителів, заняття не припиняються. Навчальний процес та масштабні зміни також мають продуманий план для того, щоб не було потреби на час ремонту переводити дітей до інших навчальних закладів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.