Субота, 20 Квітня, 2024

5 професій зі щоденною оплатою праці

Щоденна оплата праці в основному може нараховуватися за кількістю робочих годин. Іноді вона може залежати від кількості виконаної роботи. В основному разом з цим йде часткова зайнятість і гнучкий графік з можливістю змінювати його під себе. Це зручна можливість для тих, хто поєднує підробіток з навчанням або потребує термінових грошах.

Водій таксі

Варіант досить популярний і дозволяє непогано заробити за один робочий день. Але при цьому така робота в Кам’янському часто передбачає ще й наявність власного транспорту. Хоча є і зворотні пропозиції, де від водія вимагається тільки відповідна категорія водійських прав.

Кур’єр – піший або з транспортом

Зазвичай кур’єрські доставки теж оплачуються щодня – варто цей момент відразу погоджувати. При цьому є кілька варіантів доставки:

  • піша – припускає невеликі вантажі (листи, документи);
  • на велосипеді – зазвичай товари з магазинів, ресторанів;
  • на машині – доставка великогабаритних товарів, їжі, квітів.

Транспорт може надаватися компанією. Але при цьому від кур’єра потрібне гарне орієнтування на місцевості і приблизне знання міста.

Мерчендайзер

В основному робота тимчасова, оскільки наймачем стає конкретна компанія. Завдання мерчендайзера полягає в правильній розстановці товарів на полицях в супермаркетах. Зазвичай робота триває під час рекламних кампаній або акційних тижнів. Оплачується по днях або тижнях.

Кур`єр і промоутер

Зазвичай роботодавці просять робити це у всіх частинах міста, тому працювати можна біля будинку. Суміжна робота – роздача листівок на вулицях. Робочий час складає близько 4 годин на день. Але при цьому потрібно володіти додатковою інформацією, щоб розповісти про акцію, товар або компанії потенційним клієнтам.

Промоутерам можуть платити не тільки за години роботи, а й за кількість повернутих листівок. Тобто так відстежують, скільки людей вони залучили. Знайти подібні вакансії можна на сервісі OLX Робота.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.