Субота, 20 Квітня, 2024

Дизайн маленької кухні: декілька вдалих варіантів

Іноді настає момент, коли розумієш, що житло пора змінити на краще. Часто допомагає навіть елементарна перестановка. Але якщо ця не задовольняє ваші бажання – пора починати ремонт. Можна зайнятися дизайном самому, підготувавши проект, зайнятися пошуком будівельної бригади, магазину меблів, сантехніки, електрики та інших необхідних товарів. Студія дизайну інтер’єру в Дніпрі – це кращий варіант, адже фахівці зможуть швидко і якісно скласти проект, який з легкістю втілять в життя згідно з вашими побажаннями. У цій статті ми розповімо кілька сучасних варіантів повного перетворення кухні. 

Міняємо зону 

Деякі квартири мають таку планування, яка дозволяє знести стіну (або частина) між кухнею і вітальнею. Таким чином, невелика кухня перетворюється в стильне приміщення плавно переходить в зону відпочинку. 

Варто звернути увагу на меблі, в якій можна сховати не тільки посуд, але і побутову техніку. Вбудовані духові шафи, пральні і посудомийні машини і навіть холодильник можна приховати. Все повинно бути в максимально стриманому стилі, закритого типу. 

Ні класиці 

Темп життя у сучасних людей настільки швидкий, що кухні стають місцем зустрічей, відпочинку, ігор з дітьми. Тому після ремонту це приміщення не повинно нагадувати технічне, з великою кількістю аксесуарів, якими можливо ніхто не буде користуватися. 

Мінімізуйте все навколо: кухонні меблі без фурнітури, витяжка з виїзним механізмом, ніякого скла або тканинних заслінок.

Весь простір в кухні повинно викликати почуття стриманості і стилю, і одночасно бути раціональним і простим у догляді. 

Забудьте про мозаїку над робочою поверхнею, печворк і тим більше плитці. Замість цього можна оформити цю зону керамогранитом, штукатуркою або каменем. 

Та й багатьма улюблений глянцевий стиль також варто залишити в минулому. Дизайнери запевняють, що нині популярно все стилізувати під бетон і метал. 

Барна стійка? 

Як же було раніше круто, якщо у вас на кухні була барна стійка, чи не так? На жаль чи на щастя, мода на цей елемент уже пройшла. Якщо дозволяє простір, дизайнери радять облаштувати на кухні “острівець”. Це може бути як невелика робоча поверхня з декількома ящиками. Для більш просторих приміщень вже можна “розмахнутися” і зробити повноцінне місце для приготування і вживання їжі (з раковиною, кухонними приладами, плитою і духовою шафою). 

Кольорові рішення 

Мінімалізм – головне слово в дизайні кухні , але ось обійдеться він вам у круглу суму. Адже основні матеріали для оновлення приміщення – дерево і камінь. 

А ось колір меблів і стін абсолютно різний: ви можете вибрати темний фасад і світлу техніку і навпаки. Більш популярні кольори сьогодні – кремовий, сірий, насичені темні (сині, коричневі, зелені). 

Розумний механізм 

Як ми говорили, на кухонному гарнітурі не повинно бути ручок. Практично вся меблі виготовляються з механізмом “Push to open” (відкриття натисненням), ударами або за допомогою голосових команд. Тому на цьому етапі варто задуматися про те, чи потрібно вам розумний будинок або досить буде натискання на гарнітур.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.