Понеділок, 27 Травня, 2024

Експерти розповіли, кого сьогодні шукають роботодавці у Дніпрі

За даними дошки оголошень OBYAVA.ua у Дніпрі як і у всій Україні існує велика потреба фахівців у багатьох галузях економіки.

Де потрібні фахівці

У промисловій сфері багато підприємств готові запросити на роботу у Дніпрі інженерів. Нестача кваліфікованого персоналу існує у таких галузях, як енергетика та електроніка. Багато компаній шукають проектувальників, програмістів, механіків. Серед робочих спеціальностей є великий брак зварювальників, токарів, фрезерувальників, газорізачів, операторів верстатів із програмним керуванням.

У будівельній галузі організації готові прийняти працювати арматурників, бетонників, малярів, плиточників. Також у будівельних компаніях існує нестача машиністів важкої техніки.

У медицині не вистачає лікарів багатьох спеціалізацій, сестер. Серед інших пропозицій варто відзначити пропозицію влаштуватися на роботу реєстратором та масажистом.

У сільському господарстві не вистачає фахівців аграріїв, людям пов’язаних із овочівництвом та садівництвом, ветеринарів. У торгову сферу потрібні продавці, працівники залів, продавці-касири. У сфері послуг не вистачає перукарів, кухонних працівників, офіціантів, доглядальниць та багатьох інших.

Багато геологорозвідувальних компаній готові запропонувати роботу представникам багатьох професій. У транспортній сфері існує нестача водіїв на всі види автомобілів.

Також у багатьох галузях існує нестача робочої сили на низькокваліфіковані спеціальності (вантажники, прибиральники, різнороби).

Які професії будуть потрібні в найближчому майбутньому

За даними ВНДІ Праці, нестача спеціалістів та робочих спеціальностей зберігатиметься протягом тривалого часу. Виникла пандемія стала каталізатором до розвитку інформаційної сфери та збільшила нестачу фахівців у цифрових технологіях. Існує припущення, що дуже скоро можуть з’явитися нові професії, пов’язані з обробкою даних, розвитку ІІ, нові спеціальності варто очікувати в нанотехнології, електроенергетики, медицині, інформаційній сфері, комунікаційних технологіях і в багатьох галузях сільського господарства.

З кожним роком зростає потреба компаній у фахівцях, пов’язаних із цифровізацією. Така затребуваність стала поштовхом для відкриття багатьох онлайн-шкіл та онлайн-курсів, де кожен бажаючий може здобути необхідні знання та здобути професію у сфері цифрових технологій. Після отримання професії немає потреби влаштовуватися в IT-компанії. Фахівці зі знанням цифрових технологій потрібні у багатьох інших галузях економіки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.