Середа, 29 Травня, 2024

Заснування та діяльність IT-компанії міста

“Luxoft, a DXC Technology Company” – глобальна міжнародна компанія в IT-сфері, діяльність якої тісно пов’язана із наданням послуг з формування цифрової стратегії та розробок. Головна штаб-квартира цієї компанії знаходиться у Швейцарії, місто Цуг, проте найголовніші центри із розробки програмного забезпечення знаходяться саме в Україні – в місті Дніпро, а також в Києві та Одесі. Далі на dnepr-future.

Компанія “Luxoft” обслуговує громадян Північної Америки, країн Європейського континенту та Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Послуги компанії надаються у технологічному плані – вирішуються вагомі проблеми у автомобільному, фінансовому, туристичному та готельному напрямках бізнесу, а також в охороні здоров’я, біотехнологіях, медіасфері та телекомунікаціях. Персонал усієї компанії складає більше 13 тисяч осіб.

Найголовніші дати заснування IT-компанії міста

2000-й рік – рік заснування компанії Luxoft, головним керівником та директором стає Дмитро Лощинін. Вже через рік починаються відкриття офісів у тоді ще можливих центрах розробки власної продукції – в 2001-му році у Сіетлі (США), в 2004-му році в Лондоні (Великобританія).

Наступні три роки компанія займається відкриттям власних офісів в Україні, які пізніше і стали найголовнішими розробничими центрами – у 2005-му році в Києві, у 2006-му році в Одесі й у 2007-му році у тодішньому Дніпропетровську. Компанія не тільки розширила свій розробничий потенціал, а й отримала статус “Microsoft Gold Certified Partner”, а також придбала компанію “IT Consulting International”.

В 2008-му році відкривається офіс у В’єтнамському Хошиміні, а також ними придбається румунська компанія “ITC Networks”, продукція якої розроблялась в Бухаресті (столиці Румунії). З цього моменту починається розширення у Європу – у 2010 році створюється офіс у польському Кракові, а пізніше і у Варшаві та Вроцлаві. 

2013-го року IT-компанія міста зареєструвалась на одній із фондових бірж Нью-Йорку (тобто вихід на IPO), а після первинних публічних пропозицій понад 4 мільйонів акцій, встановилась ціна у 17 доларів за звичайну акцію. 2014-го року “Luxoft” продовжує відкривати власні офіси по Європі та Північній Америці – в столиці Болгарії Софії, в Детройті (США) і Гвадалахарі (Мексика). Компанією з міста придбаються світові продукти “Mecel Populus Suite” і “Radius Inc”.

2015-го року IT-компанія міста придбала “Excelian” та “InSys”, а вже в 2019-му році розпочався активний розвиток дніпровської компанії Luxoft – “DXC Technology” придбав 83% акцій компанії, угода якої остаточно відбулася в червні цього ж року. Цього року “Luxoft” уклав партнерську угоду із “LG Electronics”, головним проєктом мало стати створення концептуального автомобіля “Autonomous Mobility” із новими оновленнями, інтегруючи персоналізований цифровий образ людського життя. 2019-го року представили і першу платформу для електронного голосування, основа якого покладає на блокчейні.

Дніпро – центр розробки компанії

Можно без сумніву затвердити, що дніпровський офіс цієї компанії є дуже важливим у розвитку “Luxoft”. З цього моменту Дніпро для компанії став одним з головним центром розробки, продовжуючи розвивати напрямки IT-сфери та сучасного програмного забезпечення.

“Luxoft Dnipro” добре відомий своїми фінансовими рішеннями для низки міжнародних банківських установ, революційними та швидкозростаючими проєктами у сфері енергетики та комунальних послуг, а також високоінтелектуальними та сучасними медіа-проєктами. Подібно до відповідних офісів у Одесі та Києві, Дніпро є активним учасником місцевої IT-спільноти, яку Дніпро може назвати своїм. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.