Понеділок, 27 Травня, 2024

Борис Філатов перевірив ремонт в інклюзивному центрі

Зараз Департамент гуманітарної політики працює над оновленням та розширенням інклюзивного простору у Дніпрі. У нашому місті знаходиться два інклюзивно-ресурсних центри, в одному з яких нещодавно зробили капітальний ремонт. Далі на dnepr-future.

Інклюзивно-ресурсний центр №2 створено для проведення психолого-педагогічної оцінки дітей для визначення подальшої освітньої програми. Також викладачі центру проводять корекційні заняття для дітей, які цього потребують. Реконструкція розпочалась з капітального ремонту: повністю замінили стіни, стелю, підлогу, електро- та водопостачання. Після в оновленому приміщенні створили сучасні сенсорні кімнати.

Оновлений інклюзивно-ресурсний центр №2 відвідав і міський голова Борис Філатов, щоб ознайомитись з відремонтованим за сучасними стандартами центром.

Що було зроблено?

  • Після реконструкції в ІРЦ №2 з’явилися окремі кабінети для кожного фахівця. Всі кабінети повністю обладнані та мебльовані. Був створений яскравий простір, який подобається дітям.
  • Також ІРЦ №2 був забезпечений інтерактивними панелями, телевізором, тренажерами, шведською стінкою, силіконовими масажними м’ячами, доріжками, сухим басейн, колоною з бульбашками, світловим дощем, інтерактивною підлогою та поличками для сидіння.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.