Понеділок, 27 Травня, 2024

З Набережної Дніпра приберуть паркани та нелегальні кафе

Про це було вирішено на одинадцятій сесії міської ради. Ініціатором цієї проекту виступила фракція «Пропозиція». Під час сесії 20 жовтня депутати проголосували за відміну землевідведення у прибережній зоні, зокрема, за відміну нового будівництва. Йдеться про територію вздовж набережної річки Дніпро. Далі на dnepr-future.

До того ж, рішення передбачає перевірку та відміну технічних умов для знаходяться там закладів громадського харчування. За словами міського голови Бориса Філатова, це рішення – політичне айкідо для тих, хто видає власні бажання за бажання міської громади.  

Також мер Дніпра висловився щодо будівництва водно-спортивної бази на житловому масиві Перемога-6. Люди вкрай незадоволені тим, що відбувається. У свою чергу Борис Філатов заявив, що не можна засуджувати людей за подібне. Він сказав, що їхнє невдоволення ґрунтується на відомих випадках, коли зелена зона забудовувалась комерційними об’єктами.

Ситуація має бути вирішена так: договір про оренду може бути розірваний, якщо орендар не проведе громадські слухання до 19 грудня або якщо ініціатива не буде підтримана мешканцями.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.