Четвер, 25 Квітня, 2024

Планується будівництво нових житлових та багатофункціональних комплексів на вулицях Мандриківська та Набережна Перемоги

Нещодавно з’явилися проектні знімки, які припускають майбутній вигляд нових ЖК і МФК. Жилмасив Перемоги вже давно є привабливою частиною Дніпра для замовників, які заполонюють простори міста новими будинками. Якщо брати загалом, то ріст будівництва жилкомплексів та багатофункціоналок у Дніпрі дуже виріс. Тим часом вартість нерухомості невблаганно прогресує, а нові сценарії пачками заполонюють столи архітектурно-містобудівної ради. Які, до речі, після затвердження, негайно набувають чинності. Далі на dnepr-future.

Таким чином Дніпровська містобудівна рада нещодавно розглянула два нових проекта, які матеріалізуватимуть на вулиці Мандриківській та в області житлового комплексу “Bartolomeo Resort Town”. Новими концептами поділився Микита Реутов, який опублікував їх у своїй Фейсбук групі. Також він повідомив, що комплекс називатиметься “Maison”, а розташовуватиметься він на перетині двох вулиць Мандриківської та Космічної. Він буде являти собою 2 високоповерхові будівлі, приблизно в 26 поверхів вгору. Ця область була густо і безладно заселена гаражами, але тепер її огородили і вже розпочали підготовчі роботи. Підприємцем цього проекту стала компанія Daytona Group.

Крім цього, незабаром буде забудовано останню можливу ділянку на вулиці Набережної Перемоги, 33. Його зразкове перебування буде між 4-х баштовим будинком “Bartolomeo” та спортивним комплексом “Fit Haus”. Реутов також повідомив деяку інформацію з цього приводу, сказавши, що будівлі будуть являти собою малоповерхові будинки. Підприємцем виявилася організація “Артпроектбуд”, яка за досить скромний термін спромоглася сколотити майстерний колектив, а також відбудувати 36 нових будинків, починаючи з 2016 року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.