Понеділок, 27 Травня, 2024

У Дніпрі видали QR-браслети для 500 осіб

У місті Дніпро видали 500 спеціальних браслетів для людей із проблемами зі здоров’ям. Спеціальний гаджет отримали люди із групи ризику, підопічні міських територіальних центрів соціальної допомоги. Далі на dnepr-future.com.ua.

У міській раді Дніпра пояснили, що даний браслет міститиме інформацію про людину щодо її діагнозу, групи крові, наявність або відсутності алергічних реакцій, контактну інформацію про лікаря пацієнта та його родичів, рекомендації в разі необхідності надання медичної допомоги, а також інформацію про наявність будь-яких медичних протипоказань.

У рамках соціального проекту громадською організацією було видано QR-браслети 8 територіальним центрам Дніпра. 500 з таких, хто має проблемі зі здоров’ям, а саме: епілепсія, порушення пам’яті, психічних захворювань, цукрового діабету та інших захворювань, вже отримали такі браслети.

Такий браслет зможе врятувати людині життя, якщо буде поза домом або медичним закладом. Адже, багато людей, які повз нього проходять, просто не зможуть зрозуміти, що сталося з людиною, а найголовніше, як правильно їй надати допомогу! А за допомогою такого помічника буде простіше розібратися, як діяти в ситуації.

Згідно з інформацією «Фонду соціальних ініціатив» у місті Дніпро існує потреба – у 15 000 таких QR-браслетах. І наступного року заступник голови правління цього фонду пообіцяв продовжувати реалізовувати ініціативу забезпечення ними територіальних центрів міста.

Важливо! Якщо людині з браслетом на руці стало погано, необхідно зчитати QR-код камерою мобільного телефону.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.