Понеділок, 27 Травня, 2024

Сквер на Клочко за 24 млн грн розгромили вандали

У сквері Євгена Клочко, який знаходиться на перехресті вулиць Калинової та Образцова, нещодавно провели реконструкцію зони дозвілля та дитячого майданчика. Оновлений сквер ще не встиг відкритися, як невідомі вже зламали та розмалювали лавки, а також пошкодили ілюмінацію. Далі на dnepr-future.

До минулого року сквер перебував у занедбаному стані. Дніпряни давно висловлювали невдоволення та просили реконструкцію.

Наразі тут облаштували цивілізовану територію для мешканців найближчих районів. Сквер ще не добудували, але вандали вже зламали батут, пошкодили лавки та обрізали дроти декоративного підсвічування. Місцеві жителі стверджують, що трощення влаштували неповнолітні хулігани. Їх не зупинив навіть паркан із замком. Вандалів не знайшли, бо сквер не обладнаний камерами.

Під постом про вандалізм у Facebook користувачі висловили протилежні думки. Частина коментаторів звинувачують порушників, частина – якість обладнання, скаржаться на китайський мотлох: “Батути не для краси. Що за якість – наступив й зламав?” Підрядники звинувачення заперечують, посилаючись на сертифікати якості для кожного встановленого об’єкта.

Для оновлення скверу Клочко міський бюджет виділив 24 млн гривень, збитки склали близько 20 тис. Відвідати готовий сквер дніпряни зможуть вже наступного місяця.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.